RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Залучення до роботи у вихідний день - згода профкому


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/04/18 12:55  NovaProОтправить письмо > wenk    13/04/18 10:12Дерево
да, с одной стороны в ст.71 КЗпП говорится "Залучення окремих працівників до роботи у ці дні допускається тільки з дозволу виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) підприємства, установи, організації і лише у виняткових випадках, що визначаються законодавством в частині другій цієї статті".

Но, если смотреть на ст.246 КЗпП "Первинні профспілкові організації на підприємствах, в установах, організаціях та їх структурних підрозділах представляють інтереси своїх членів і захищають їх трудові, соціально-економічні права та інтереси".

и ст.247 КЗпП "Виборний орган первинної профспілкової організації на підприємстві, в установі, організації: 4) разом з власником або уповноваженим ним органом вирішує питання робочого часу і часу відпочинку, погоджує графіки змінності та надання відпусток, запровадження підсумованого обліку робочого часу, дає дозвіл на проведення надурочних робіт, робіт у вихідні дні тощо".

Учитывая, что ст.247 предусмотрено, что ППО представляет интересы СВОИХ членов и защищают ИХ прави и интересы, в том числе, осуществляя полномочия, установленные ст.247 КЗпП, есть сомнение по поводу того, что виборний орган ППО необхідно повідомляти та він має надавати дозвіл щодо працівників, які не є членами такої ППО.

Дуже цікаво було б подивится судову практику з цього питання, але я не знайшла поки нічого корисного.

13/04/18 10:12  wenkОтправить письмо > NovaPro    11/04/18 10:54Дерево
там не передбачено умови що отримання такої згоди здійснюється тільки відносно членів профспілки
профспілка згідно закону "дає дозвіл на проведення надурочних робіт, робіт у вихідні дні тощо"

11/04/18 10:54  NovaProОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи необхідно отримувати згоду профкому на залучення працівника до роботи у вихідний день, якщо цей працівник не є членом профспілки? Дякую заздалегідь!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100