RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Складання акта по видаленню зелених насаджень при будіництві


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/04/18 15:17  Юрист АлександраОтправить письмо > Юрист Александра    11/04/18 15:14Дерево
і зем.ділянка в постійному користуванні при цьому

11/04/18 15:14  Юрист АлександраОтправить письмо   Дерево
Шановні колеги, ст. 28 ЗУ "Про благоустрій населених пунктів" встановлено, що дозвіл на будівництво дає право на видалення зелених насаджень після обстеження земельної ділянки та складання акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. У цьому разі видалення зелених насаджень не потребує дозволу (ордера).
у п. 1.4. Методики визначення вартості зелених насаджень (наказ Мінрегіону 127) вказано, що визначення відновної вартості зелених насаджень здійснюється комісією, створеною відповідно до Порядку, виконавчим органом КМДА, яка складає акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, зразок якого наведений у додатку 1 до цієї Методики.
Порядком при цьому передбачено створення КМДА доволі суттєвої комісії з доволі суттєвими термінами.
Більш того, видалення зелених насаджень здійснюється відповідно до Порядку після отримання погодженого з територіальними органами центрального органу виконавчої влади у сфері охорони навколишнього природного середовища акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, та з оформленням ордера на видалення зелених насаджень, зразок якого наведений у додатку 2 до цієї Методики.

відповідно до ЗУ про благоустрій, ордер я не отримую, але комісії КМДА та погодження акта з природоохоронними органами - не оминути? чи я щось не додивилася? Хто стикався з цим питанням? скільки реально часу на це погодження?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100