RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи передбачено при досудовому розслідуванні проведення телефонного опитування учасників справи?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/06/18 12:31  wonderfully > flatcher    13/04/18 15:23Дерево
ч. 11 ст. 232 УПК Украины:
"11. Слідчий, прокурор з метою забезпечення оперативності кримінального провадження має право провести у режимі відео- або телефонної конференції опитування особи, яка через знаходження у віддаленому від місця проведення досудового розслідування місці, хворобу, зайнятість або з інших причин не може без зайвих труднощів вчасно прибути до слідчого, прокурора.

За результатами опитування, проведеного у режимі відео- або телефонної конференції, слідчий, прокурор складає рапорт, у якому зазначає дату та час опитування, дані про особу опитуваного, ідентифікаційні ознаки засобу зв’язку, що використовувався опитуваним, а також обставини, які були ним повідомлені. За необхідності опитування фіксується за допомогою технічних засобів аудіо- чи відеозапису.

Слідчий, прокурор зобов’язаний вжити заходів з метою встановлення особи опитуваного у режимі відео- або телефонної конференції та зазначити в рапорті, яким чином була підтверджена особа опитуваного.

У разі необхідності отримання показань від опитаних осіб слідчий, прокурор проводить їх допит".

14/04/18 15:06  Папірці > flatcher    14/04/18 13:55Дерево
Ви запитали взагалі-по-загалям. Що значить "правова сила"? Для кого? Для чого? Ми справи не знаємо. Я так зрозумів - слідчий доручив оперу відібрати пояснення. Той написав слідчому: "в телефонному режимі опитав 150 осіб. Ніхто ні х..ра не знає." Ну і?
Вам не подобається? Відберіть самі пояснення у них згідно ч.8 ст.95 ( щоб не було стук-грюк), а потім ініцюйте їх допит слідчим.

14/04/18 13:55  flatcherОтправить письмо > Папірці    13/04/18 23:16Дерево
Що вірно? Стук-грюк аби з рук? Я взагалі то питав в юридичному сенсі а не "як перезавантаженим слідчим поховати справу"
Тим більше що папір таки перевели на службову записку

13/04/18 23:16  Папірці > flatcher    13/04/18 15:23Дерево
Суд при розгляді справи взагалі ніяких допитів "не бачить". Слідчому судді не покажуть. А прокурор оцінить інформативно.
А взагалі-то вірно. Навіщо переводити папір.

13/04/18 15:23  flatcherОтправить письмо   Дерево
При ознайомленні з матеріалами справи виявив цікавий документ. Одного з фігурантів справи було типу "допитано" в телефонному режимі. Даний документ залучено до матеріалів справи. Чи передбачено при досудовому розслідуванні проведення телефонного "допитування" учасників справи? Чи має якусь правову силу подібний документ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100