RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Медична довідка (справка від лікаря), які вимоги?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

17/04/18 12:40  Молкевич > вилы    17/04/18 11:42Дерево
Подякував. Буду дивитися.

17/04/18 11:42  вилы > Молкевич    17/04/18 10:22Дерево
є наказ мінохорониздоров'я від 14.02.2012 № 110 Про затвердження форм первинної облікової документації та Інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності та підпорядкування [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
може від нього десь відштовхнутися. там лінки на різні форми та інструкції до таких форм.
наприклад щодо заповнення форми первинної облікової документації № 086/о “Медична довідка (лікарський консультаційний висновок)”. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

17/04/18 10:22  Молкевич > korsikov    17/04/18 09:50Дерево
Саботує в певній частині. Підготовче провадження, строки. На разі вже процес трохи розділився і те, що можливо зробити у підготовчому вже неможливо зробити коли по суті. Навіщо заглиблюватись у тактику конкретно взятого процесу? Питання щодо наявності якихось вимог, правил щодо згаданих медичних документів та додаткових способів встановлення їх справжності і належності.
Можливо є інші ідеі окрім загданої заяви в управління охорони здоров'я? Мені цей варіант видається дуже сумнівним щодо його дієвості.

17/04/18 09:50  korsikovОтправить письмо > Молкевич    17/04/18 09:45Дерево
Так значить це неправда? "Сторона у судовому процесі саботує процес"

17/04/18 09:45  Молкевич > korsikov    17/04/18 09:42Дерево
Доки ця заява буде розглянута та відповідь отримаю вже судовий процес закінчиться %)

17/04/18 09:42  korsikovОтправить письмо > Молкевич    17/04/18 09:33Дерево
"Як встановити справжність довідки?"
Напишіть заяву в управління охорони здоров'я с проханням провести перевірку обґрунтованості видачі довідок тим лікарем/лікарями.

17/04/18 09:33  Молкевич   Дерево
Сторона у судовому процесі саботує процес використовуючи як обгрунтування неможливості вчасного вчинення певних дій різні медичні довідки на підтвердження захворювання осіб. Інструкцією про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, встановлено що непрацездатність підтверджується листком непрацездатності окрім деяких винятків, які відношення до справи не мають. Але суд вважає що такі довідки необхідні тільки для підтвердження непрацездатності у зв'язку з необхідністю отримання виплат с фонду соціального страхування, а з метою підтвердження фактів хвороби для суду достатньо і довільної довідки.
Якщо підходити з боку належності доказів. Чи є якісь вимоги до форм та змісту медичних довідок? Як встановити справжність довідки?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100