RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Обов'язки податкового агента


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/04/18 11:57  ЛиквидаторОтправить письмо > Marlboro!    20/04/18 11:40Дерево
Ми як юристи розуміємо, що доходу тут немає.
А у геологів на все своя думка.
Ще й пояснюють, що, якби колишній орендар залишався б ФОПом на час повернення, то інша справа, і вказують ознаку доходу, який юрособа мала б показати у звіті - 106, бо нічого ліпшого не можуть вигадати.
Повбивав би.
Юрособа ліквідується і інших порушень немає.
Не хочеться судитись, бо це займе час.

20/04/18 11:40  Marlboro! > Ликвидатор    20/04/18 11:17Дерево
В цьому випадку у фізособи немає доходу, а отже і податків.
Верховний суд в постанові від 13.03.2018 в справі 826/2226/15 вказує: "Визначальною ознакою доходу платника податку, як об'єкта та бази оподаткування податком з доходу фізичних осіб, в тому числі у вигляді додаткового блага, є приріст показників фінансового та/або майнового стану платника податку."

В даному разі майновий стан і баланс фізособи не зріс: по суті річ про повернення помилково перерахованих коштів; що заплатили те й отримали назад.

20/04/18 11:17  ЛиквидаторОтправить письмо   Дерево
Орендар, який був ФОП, сплатив наперед за кілька місяців орендну плату юрособі - платнику єдиного податку, після чого припинив підприємницьку діяльність.
Після звірення розрахунків виявили надлишок суми в розмірі орендної плати за один місяць в сумі 1000 грн. і за заявою вже колишнього орендаря повернули йому на картковий рахунок.
Податкова при перевірці заявляє, що юрособа, як податковий агент, при поверненні переплати була зобов'язана показати цю 1000 грн. у звіті 1-ДФ, утримати 180 грн. ПДФО та 15 грн. військового збору. Хочуть донарахувати близько 760 грн.
Я не бачу в ПКУ підстав для цього.
Які є думки?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100