RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Керівництвом вирішено змінити робочу позу на цьому робочому місці на стоячу. Які наслідки?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/05/18 07:56  vaskivanОтправить письмо > asas    20/04/18 13:03Дерево
Наскільки я зрозумів було змінено технологію виконання певної операції. Якщо Ви виконуєте цю ж саму операцію, але за зміненою технологією, це не вважається зміною істотних умов праці.

15/05/18 19:31  Доггистайл > asas    20/04/18 13:03Дерево
Запитуєте, чи є зміна пози зміною істотних умов праці ?
Я б запитав - Чи є робоча поза істотною умовою праці ?

24/04/18 15:07  MatiasОтправить письмо > asas    20/04/18 13:03Дерево
Пунктом 10 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами трудових спорів» від 6 листопада 1992 року № 9 установлено, що зміною в організації виробництва і праці визнається:
- раціоналізація робочих місць,
- уведення нових форм організації праці, у т. ч. перехід на бригадну або на індивідуальну форму,
- впровадження передових методів, технологій тощо.

Таким чином, при змінах в організації виробництва і праці власник має право без згоди працівника змінювати істотні умови праці, а саме:
- системи та розміри оплати праці,
- зменшувати надані пільги, змінювати режим роботи,
- встановлювати або скасовувати неповний робочий час,
- суміщення професій,
- змінювати розряди і найменування посад тощо (частина третя ст. 32 КЗпП України). [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Також (Постанова Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України від 4 липня 2012 р):
Отже, зі змісту зазначеної норми (ч. 3 ст. 32 КЗпП) вбачається, що зміна істотних умов праці може бути визнана законною тільки в тому випадку, якщо буде доведена наявність змін в організації виробництва і праці. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/04/18 13:03  asas   Дерево
Карткою умов праці визначено (п.13 картки) - періодичне перебування у незручній позі. Керівництвом вирішено змінити робочу позу на цьому робочому місці на стоячу. Які наслідки? Чи не буде це зміна істотних умов праці?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100