RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Скасування постанови у справі про адмін. правопорушення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/04/18 17:41  sunny0401Отправить письмо > Marlboro!    23/04/18 20:44Дерево
Дуже вдячна за відповідь!

23/04/18 20:44  Marlboro! > sunny0401    23/04/18 12:38Дерево
Повернути штраф можна і в цьому разі.
Зверніться до відділення поліції яке накладало штраф, опишіть ситуацію і попросіть їх підготувати подання про повернення коштів. Коли отримаєте його звертаєтесь в казначейство і гроші повернуть.

23/04/18 12:38  sunny0401Отправить письмо   Дерево
Доброго дня! Оскаржували постанову у справі про адміністративне правопорушення. В позові просили - 1. Визнати неправомірною та скасувати постанову про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії, а справу про адміністративне правопорушення відносно особи – закрити.

Однак, суд вирішив: Адміністративний позов задовольнити повністю.
Скасувати постанову посадової особи про накладення адміністративного стягнення.

Питання: Як тепер бути зі штрафом? оскільки ми сплатили, щоб якщо-що не було нарахування пеня і т.д. Але стаття КУПАП 296 передбачає, що скасування постанови із закриттям справи про адміністративне правопорушення тягне за собою повернення стягнених грошових сум, оплатно вилучених і конфіскованих предметів, а також скасування інших обмежень, зв’язаних з цією постановою. У разі неможливості повернення предмета повертається його вартість.

Тобто, якщо суддя не закрив провадження у справі, то штраф не можна повернути? що в даній ситуації робити? Просити роз'яснення рішення чи є ще якісь варіанти?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100