RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оренда державного та комунального майна


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/05/18 10:08  klimmisha11 > 2694    4/05/18 09:35Дерево
Дякую! Питання вирішено!

4/05/18 09:35  2694Отправить письмо > klimmisha11    3/05/18 15:09Дерево
Згідно до Закону "Про Місцеве Самоврядування", громада має право самостійно визначати, приймати рішення та встановлювати будь які нормативні документи по всім питанням стосовно своєї діяльності. Наприклад в КМДА затвердили обов'язкові "благодійні внески на розвиток інфраструктури міста", які мають сплачувати підприємці для отримання дозволів, оренди, отримання окремої поштової адреси та інше. В вашому випадку взагалі продовження оренди, отож ви маєте право на першочергове поновлення оренди, але розрахунок має бути новим, бо можливі зміни вартості приміщень, коефіцієнтів району, рівня інфляції, методик нарухавання і таке інше. Якщо не згодні з таким, звертайтесь до орендодавця з офіційним запитом, не влаштує відповідь оскаржуйте через суд.

3/05/18 15:09  klimmisha11 > 2694    3/05/18 11:15Дерево
Конкурс по відбору експерта оціночної вартості вже обрали. Питання стоїть в тому, що орендар бажає пояснення чому саме повинна проводитись оцінка, окрім причини зазначеної в ст. 11 ЗУ "Про оренду державного та комунального майна". Розмір орендної плати за перший місяць був визначений відповідно до "ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад міста та сіл.... району ..... області". Договір оренди закінчується і нам потрібно поновити його. В районній раді кажуть, що оцінка потрібна для того, щоб визначити розмір орендної плати, хоча розмір, як вже зазначав, вже встановлений відповідно до конкурсу. Чи обов'язково потрібна оцінка майна для продовження дії договору?

3/05/18 11:15  2694Отправить письмо > klimmisha11    3/05/18 09:25Дерево
Потрібно дивитись в умовах оголошення конкурсу на право оренди. Зазвичай там вказується, що експертна оцінка вартості приміщення, на підставі якої проводиться розрахунок орендної плати, проводиться ВИКЛЮЧНО на підставі окремого-відкритого конкурсу по відбору експерта оцінювання вартості приміщення що надається в оренду. Конкурс має право оголосити ФДМУ, або відділ ком.власності. Зазвичай конкурс по оцінці-переоцінці проводять кожного разу після закінчення терміну дії договору оренди. Замовити окремо послугу з оцінювання майни можна, але вона не матиме жодної юр.сили, оскільки не відповідає умові проведення конкурсу по оренді приміщення. Далі на підставі визначенної вартості приміщення, розраховується оренда ставка у вигляді відсотків від вартості, плюс локальний, узагальнюючий та інші коефіцієнти. Порядок нарахування затверджується сессією міськ.ради, або радою тер.громади.

3/05/18 09:25  klimmisha11   Дерево
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, які ще додаткові підстави потрібні для проведення незалежної оцінки приміщення, термін дії договору оренди продовжується, яке орендується у лікарні? Приміщення було передано після проведення конкурсу на право оренди майна.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100