RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Рецензія судово-медичної експертизи

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

21/05/18 18:41  Kanishchev > Beholder    21/05/18 13:54Дерево
Порядок, затверджений наказом № 775/5, регламентує «відомче» рецензування, яке проводиться на підставі розпоряджень органів юстиції для оцінки рівня підготовки експерта. І до СМЕ він не має відношення.
Рецензування за звернення адвоката — це зовсім інше. Тут головне — знайти фахівця в цій галузі, який би погодився надати рецензію. Правові підстави — п. 10 ч. 1 ст. 20 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

21/05/18 13:56  BeholderОтправить письмо > barrister-ua    15/05/18 12:15Дерево
Погоджуюсь. Недоврегульованне. Але я певен, що хтось із колег таке робив. Тому і запитав у спільноти ))

21/05/18 13:54  BeholderОтправить письмо > finly_    19/05/18 23:32Дерево
Ну, як це, немає?
Про затвердження Порядку проведення рецензування висновків судових експертів та висновків експертних досліджень
Мін'юст України; Наказ, Порядок від 25.05.2015 № 775/5 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

З приводу клопотання. Я згоден з вами, але саме для обгрунтування необхідності призначення нової експертизи і потрібна рецензія. Для судді я не є фахівцем в галузі медицини. І суддя також не розуміється на медичних нюансах )

19/05/18 23:32  finly_ > Beholder    4/05/18 18:49Дерево
немає такого як рецензія СМЕ. Якщо Ви обгрутовано вважєте, що висновок неповний чи неправильний, то вихід це клопотання про призначення повторнорї чи додаткової чи комісійної і.т.д. експертизи.

15/05/18 12:15  barrister-uaОтправить письмо > Beholder    4/05/18 18:49Дерево
Як на мене, питання рецензій недоврегульоване, може звернутися до Державна установа "Головне бюро судово-медичної експертизи Міністерства охорони здоров'я України" ?

4/05/18 18:49  BeholderОтправить письмо   Дерево
Доброго дня, колеги!
Підкажіть, хто знає, яка процедура замовлення рецензії на висновок експерта по судово-медичній експертизі?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100