RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Що краще в такій ситуації з постановою слідчого про призначення експертизи?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

27/06/18 13:20  Обережний геройОтправить письмо > korsikov    7/05/18 10:31Дерево
Таке враження, що існує домовленість слідчих з експертами, щоби пускати людей за платною процедурою

26/06/18 14:08  wonderfully > korsikov    26/06/18 13:24Дерево
Так, дійсно, в прикінцевих положеннях про це і зазначено.
Зверніться до процесуального керівника. А також із скаргою на недотримання розумних строків до керівника прокуратури. зверніться із заявою про відсторонення слідчого до начальника слідчого відділу. Ініціюйте відвід.

26/06/18 13:24  korsikovОтправить письмо > wonderfully    25/06/18 12:52Дерево
Є нюанси
"Таким чином, оскільки відомості про правопорушення внесені до ЄРДР до введення в дію положень Закону № 2147-VIII від 03.10.2017, яким порядок залучення експерта викладено в новій редакції, залучення експерта в даному кримінальному провадженні, має бути проведено згідно положень ст. 243 КПК України (в редакції до 03.10.2017), яка визначає, що сторона обвинувачення залучає експерта за наявності підстав для проведення експертизи, у тому числі за клопотанням сторони захисту чи потерпілого.
Таким чином, не дотримано процедури залучення експерта, а тому в його клопотанні слід відмовити. "

25/06/18 12:52  wonderfully > korsikov    7/05/18 10:31Дерево
Если нужна экспертиза, то подавайте ходатайство следственному судье.

15/05/18 12:13  barrister-uaОтправить письмо > korsikov    7/05/18 10:31Дерево
Несколько лет назад? А УПК тогда старый был или новый?
ИМХО я бы подала новое ходатайство об экспертизе, и если следователь не реагирует - или через 244, или через 303

7/05/18 13:45  korsikovОтправить письмо > Северный Кот    7/05/18 13:04Дерево
Копію постанови я отримав неофіційно, без розписки про отримання, тому строки ніби то не порушені.

7/05/18 13:04  Северный КотОтправить письмо > korsikov    7/05/18 10:31Дерево
А як Ваша скарга буде співвідноситись із ч. 1 ст. 304 КПК?
Думаю, краще зробити це клопотанням через слідчого суддю.

7/05/18 10:31  korsikovОтправить письмо   Дерево
Слідчий кілька років тому слідчий виніс постанову про проведення експертизи і с тих пір нікуди її не передав. Копія в мене є.
Що краще в такій ситуації звернутися до слідчого судді зі скаргою на бездіяльність з вимогою зобов'язати слідчого передати свою постанову експерту чи просити слідчого суддю призначити експертизу посилаючись на ту постанову слідчого? Чи може якось по іншому поступити?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100