RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

НПА не має на Раді, в Лізі, в гуглі

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

7/05/18 22:48  kyivlegalОтправить письмо > Marlboro!    7/05/18 15:39Дерево
Цікако, суд пише що наказ проходив експертизу:
Наказ Державної архітектурно-будівельної інспекції України N 187 від 19.11.2012 р. "Про уповноваження територіальних органів - Інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (щодо дозвільно-реєстраційних процедур та здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю)", проходив правову експертизу у Міністерстві юстиції України, та за наслідками проведення якої визнаний таким, що відповідає вимогам законодавства.

7/05/18 18:53  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > смт    7/05/18 17:36Дерево
тогда подскажите, плс, в каком посте темы Вы задали "суто юридичне питання"? а то я его не вижу...

7/05/18 17:36  смт > ОК АКА Олюня    7/05/18 17:29Дерево
Я его не ищу. Его нет

7/05/18 17:29  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > смт    7/05/18 15:14Дерево
а Вы задали "суто юридичне питання"?
пока Вы ищете НА.

Темы характера справок: о поиске документов, с просьбами выслать шаблон и т.п. - создаются в разделе "Справки и объявления". (с) правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

7/05/18 15:43  смт > Marlboro!    7/05/18 15:39Дерево
Дякую. Що цікаво, є непоодинокі рішення судів з посиланням на нього.

7/05/18 15:39  Marlboro! > смт    7/05/18 13:33Дерево
В реєстрі НПА [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] такого документу немає, як власне і будь-яких інших НПА за авторством такого органу.
Імовірно це може бути і взагалі не НПА, а акт індивідуальної дії.

Якщо це принципове при розгляді справи питання, то заявляйте клопотання про витребування копії цього документу.

7/05/18 15:14  смт > смт    7/05/18 13:33Дерево
"Дякую" за перенесення теми до довідок та оголошень, але в мене суто юридичне питання.
Позиція сторони у справі грунтується на НПА-невидимці, як краще бути?

7/05/18 13:33  смт   Дерево
Трішечки незрозуміла ситуація. Відповідачем надано відзив, який посилається на наказ та судову практику стосовно цього наказу.
Але тексту наказу знайти не можу. Дійсно, на нього є посилання зокрема в постановах та ухвалах адмінсудів, ВАСУ. Але тексту немає
Мова про Наказ Державної архітектурно-будівельної інспекції України N 187 від 19.11.2012 р. "Про уповноваження територіальних органів - Інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (щодо дозвільно-реєстраційних процедур та здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю)

Ось на наказ посилається ВАСУ [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Не можу зрозуміти, як таке може бути

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100