RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Співвідношення "законності скорочення" і "законності звільнення"


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/05/18 17:31  ротор1 > zavgar    7/05/18 16:54Дерево
Не дуже така позиція у Відповідача.
Якщо законом передбачена посада, то скорочувати її не можна. А якщо не можна, то й звільнення буде незаконним.

7/05/18 17:25  Marlboro! > zavgar    7/05/18 16:54Дерево
Тим не менше виходячи з ст.20 кодексу можна зробити висновок, що належною (і по суті єдиною) зміною в організації яка може зумовити скорочення такої посади - є зменшення кількості працівників до рівня менше 200 чоловік.
Якщо у відповідача к-ть працівників зменшилась до 200 і менше, то скорочення може бути визнане законним. Якщо працівників залишилось більше 200, то незаконне.

7/05/18 17:24  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > zavgar    7/05/18 16:54Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Трудовые правоотношения

7/05/18 16:54  zavgarОтправить письмо   Дерево
Суд розглядає справу про поновлення на роботі. Позивача звільнено за скороченням штатів з посади фахівця з цивільного захисту. Позов обгрунтований тим, що його посаду (єдиного фахівця із цивільного захисту) не мали права скорочувати, бо ч.2 ст. 20 Кодексу цивільного захисту передбачено — у суб’єктах господарювання з числом працюючих понад 200 чол. має бути введена окрема посадова особа з питань цивільного захисту.
Моя позиція як відповідача: відповідач має довести ФАКТ змін в організації праці (скорочення), а вже те, чи ці зміни відповідають закону чи ні — не має юридичного значення для вирішення спору щодо законності звільнення. Пам’ятаю, що така позиція висловлювалася в рішенні не то ВССУ, не то ще Верховного суду.
Як оцінюєте позицію відповідача?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100