RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Підсудність справи по боргам ЖКХ

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

20/06/18 11:29  NtoriОтправить письмо > eeveelusik    7/05/18 22:55Дерево
Доброго дня! Якщо ще актуально. У Вас позов не з приводу нерухумого майна, а стосовно оплати боргу за жкп. І не позов, а заява по судовий наказ. В таких справах діють загальні правила підсудності, а саме: звернення до суду за зареєстрованим місцем проживання або перебування боржника.

7/05/18 22:55  eeveelusikОтправить письмо   Дерево
Доброго вечора! Допоможіть хто знає, будь ласка. Проблема така.
Наразі проживаю і зареєстрована у м.Одесса, але маю квартиру у м.Житомирі, де трапилася велика неприємність і з'явився великий борг(не по моїй вині, але це не має різниці). Комунальники подали на мене до суду. Про отримання судового наказу (ще на руки його не отримувала).
Основне питання, в тому, де буде підсудність данної справи (так як звичайно буду її оспорювати, і хочу перенести справу до Одесси)?
Я не можу зрозуміти так як це борг, то рахувати за ч.1 ст.27 ЦПК України, позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування.
Чи рахувати це за ч.1 ст 30 ЦПК України позови, що виникають із приводу нерухомого майна, пред’являються за місцезнаходженням майна або основної його частини.

Підкажіть будь ласка хто зтикався з таким, чи можливо обізнаний. Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100