RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Скасування технічного паспорта


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/05/18 13:24  pankova-sОтправить письмо > Евгений Осычнюк    11/05/18 07:56Дерево
Дякую!

11/05/18 07:56  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > pankova-s    10/05/18 20:57Дерево
Такої процедури окремо не існує, по неправильний текпаспорт сам по собі жодні права порушувати не може. В такому випадку подається позов про захист права, і в процедурі доказування (зокрема, шляхом проведення експертизи) встановлюються певні юридичні факти.

10/05/18 20:57  pankova-sОтправить письмо   Дерево
Чи є можливість оскаржити\скасувати\визнати недійсним ну і т.д. технічний паспорт на нежитлове приміщення за таких обставин. Забудовник здав в експулуатацію будинок 10 років тому, зареєстрував отримав доки на весь будинок. Залишилися підвальні приміщення, які зареєстрував декілька років тому за собою шляхом нібито проведення реконструкції зі зміною цільового призначення, виготовлення нових тех.паспортів вже на окремі приміщення. Відомо що тех паспорти видавалися з порушенням, спірні приміщення не є ізольованими, реконструкція фактично не проводилася, інвентаризація не проводилася ... Є якісь думки ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100