RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

В реєстрі платників єдиного податку помилки. Що робити?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

22/05/18 11:36  альт > brazzaville    21/05/18 10:32Дерево
Наскільки я розумію, немає однозначних положень: за якою ставкою платник ЄП 3 групи має платити податки при отриманні доходів за КВЕД, відсутнім в реєстрі ЄП. Хтось вважає - за подвоєною, хтось - за 15%, за 18 %, або взагалі - ставка залишається 5%

21/05/18 10:32  brazzaville > альт    15/05/18 09:33Дерево
В мене взагалі була комедія. ФОП був на 3 групі, змінив КВЕД 2017 р. у держ. реєстратора, а заяву до податкової не подав. (Бо держ. реєстратор сказав, що ці дані він направляє до податково автоматично).
Я зайшла на сайт перевірити чи він є платником ЕП, і побачила, що в нього КВЕДи старого зразка (5 значні). Виявилось, що реєстр ЕП, взагалі унікальний реєстр, дані які відправляє держ. реєстратор в податкову потрапляють, а в цей реєстр - ні. Платникам ЕП потрібно вручну вносити зміни даних в цей реєстр. Штрафу за не подачу інформації про зміни КВЕД немає, а ось весь дохід за 2017 р. хотіли обкласти за ставкою 15% і він мав перейти з єдиної системи на загальну.
В нього були знайомі в податковій, закрили на те все очі. Так, що краще перевірити всю інформацію по ФОПам, яку тільки можливо!

21/05/18 10:24  brazzaville > альт    15/05/18 09:33Дерево
Альт. Здебільшого, коли не показується КВЕДи в реєстрі платників ЄП, то це означає, що інформація надійшла від держ. реєстратора. (Пам ятаєте, коли у 2014 р., ФОП змінювали КВЕД, то така інформація по ФОПам надходила виключно від держ. реєстратора.) Це не є помилка в реєстрі ЕП. Хоча, я раджу завжди отримувати Витяг з реєстру ЕП для всіх ФОП.

В Вашому випадку при переході з 2 групи на 3 Ви мали подати заяву ЕП, а потім отримати Витяг з реєстру ЕП, так ось цей витяг з Реєстру ЕП замінює старий зразок СВІДОЦТВА ЕП, (синій він був). І саме цей Витяг є доказом, що Ваш ФОП перебуває на 3 групі і використовує відповідні КВЕДи для роботи, щоб там не показував реєстр. І доречі, після того, як Ви отримуєте цей Витяг, дані в реєстрі автоматои змінюється. Але таке було в Податкових м. Києва

15/05/18 09:33  альт > tog87    15/05/18 08:36Дерево
Дякую. В мене таке враження, що помилки в роботі реєстру онлайн - по багатьом суб.єктам або помилки або застарілі дані

15/05/18 08:36  tog87 > альт    14/05/18 15:51Дерево
якщо цю помилку допустили в податковій,
укажіть їм на правельно заповнену Вашу заяву, і вони виправлять.
якщо це ваша помилка, то потрібно заповнити в податковій (ДФС) вірну заяву, та внести зміни.

14/05/18 15:51  альт   Дерево
Заходжу в Реєстр платників єдиного податку онлайн и бачу неспівпадіння з наявною інформацією (людина перейшла на 3 групу, а в реєстрі - 2).
До того ж, ні в кого не відображаються КВЕДи.
Чи потрібно непокоїтись, вносити якось зміни?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100