RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Віджим землі - потрійна реєстрація права оренди на одну земельну ділянку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/05/18 18:26  Pro100Pravo > Виталий 010101    18/05/18 03:47Дерево
Дякую за відгук, але мене цікавить все ж таки більше варіант через суд, а тут є питання, які я написав ! Щодо Ваших міркувань, то реєстратор навряд чи винен, адже він реєстрував оренду за ТОВ 2 і ТОВ 3 на підставі нових документів і кадастрових номерів, по яким нічого не вибивало, однак, в витягах з ДЗК як під ча реєстрації, так і зараз, по новим кадастровим номерам вибиває, що речове право за ТОВ 2 і ТОВ 3, однак де опис меж, вказано, що ділянка така то від А до Г (тобто вся) належть ТОВ 1 (оренда).

18/05/18 04:42  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Виталий 010101    18/05/18 03:47Дерево
пожалуйста, используйте пробел при написании своего ника

18/05/18 03:47  Виталий 010101 > Pro100Pravo    17/05/18 19:42Дерево
Реєстратор мав би робити запит до ДЗК стосовно попередньої земельної ділянки, тому що під час пошуків з інформ взаємодії йому б вибивали що такої ділянки вже нема у зв'язку з тим що її знищили(поділ), отримавши відповідь бачив би вашу оренду якщо її не було припинено перед тим, а це навряді. Пишіть скаргу до Міністерства юстиції.

17/05/18 19:42  Pro100Pravo > Pro100Pravo    16/05/18 21:56Дерево
Забув дописати, коли ТОВ 1 дізналось про те, що земля поділена на дві нові, то була направлена додаткова угода про внесення змін до договору з заміною старого кадастрового номера на два нових, однак жодної відповіді, а навпаки, передано ці дві дільнки в оренду ТОВ 2 і ТОВ 3, то додатково спосіб захисту - вимога про визнання додаткової угоди укладеною на умовах, що викладені в ній ?!

16/05/18 21:56  Pro100Pravo   Дерево
ТОВ 1 орендує змельну ділянку (невитребувані паї) на підставі договору з РДА. За підробленими документами цю ділянку поділили на дві нові (виготовлення технічної документації із земелеутрою щодо поділу + розпорядження голови РДА про надання згоди на розобку тех. документації, її затвердження і згода на розірвання договору), у зв’язку з чим зареєстровано дві земельні ділянки з новими кадастровими номерами, а старий кадастровий номер в Публічній кадастровій карті вже не висвічується. Вподальшому ці дві земельні ділянки передані в оренду іншим двом особам: ТОВ 2 і ТОВ 3 (кожному по одній) на підставі їх звернення, виготовлення тех докментацій, затвердження, передання в оренду, укладання договорів і їх державна реєстрація (з розпорядженнями голови РДА про надання дозволу, про погодження і передачу в оренду). Маємо - в Реєстрі речових прав зареєстровано право оренди за ТОВ 1 на всю ділянку, за ТОВ 2 на її половину, за ТОВ - 3 на іншу половину і маємо три кадастрові номери (старий на всю вже не існує, два нових існує), тобто за існуючою орендою у ТОВ 1 передали незаконно в оренду ТОВ 2 і ТОВ 3 (по половині кожному з тої цілої, яку орендує ТОВ 1). При цьому, на цій землі росте врожай (посіяло ТОВ 1). Цікавить склад учасників, ефективний спосіб захисту прав і юрисдикція, гадаю: відповідачі РДА, ТОВ 2 і ТОВ 3, спір в господарському судочинстві, способи: визнання незаконними та скасування розпоряджень голови РДА (тільки ті що приймались по відношенню до ТОВ 2 і ТОВ 3, адже скасовувати щодо ТОВ 1 немає сенсу, бо скасовувати держ. реєстрацію земельних ділянок на даний час за рішенням суду неможливо), визнання недійсними договори між РДА і ТОВ 2, РДА і ТОВ 3, визнання права власності на незавершене виробництво - посіви с/г культури за ТОВ 1. А от що робити з реєстрацією двох оренд за ТОВ 2 і ТОВ 3 ? Чи можу в цьому процесі їх скасовувати (рішення реєстратора і записи), якщо так, то відповідач - 4 хто - реєстратор чи сільска рада, де він працює. ГПК підсудність даної справи визначає не чітко, є сумніви + є судова практика, що скасовувати реєстраційні дії можна, якщо реєстратор щось порушив, а тут я невбачаю порушень зі сторони реєстратора, адже він не міг знати, що існує оренда у ТОВ 1 за скасованим кадастровим номером. Якщо в чомусь помиляюсь, буду вдячний за пораду !

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100