RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Звонки по чужому кредиту

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

29/05/18 16:20  ALEX XO > Пелагея_2013    17/05/18 10:03Дерево
Если совсем достали попробуйте это:

Начальнику Деснянського УП ГУ НП у м. Києві
буд. ________, кв. ___;
Тел. (067) _________.

Повідомлення
про обставини що можуть свідчити
про вчинення кримінального правопорушення

20 березня 2018 року, о 13 год. 44 хв. до мене (на мій мобільний телефон +38067___________) зателефонувала особа, яка назвалася співробітником _______, далі БАНК (детальніше він не побажав відрекомендуватись), та повідомив, що БАНК виграв суд за позовом до громадянина ______________ про стягнення заборгованості за кредитним договором. Номер з якого телефонував співробітник __________: +380678285068.
Цей же співробітник повідомив, що за цим кредитним договором я виступаю поручителем, а тому є солідарно відповідальна перед БАНКОМ. Це повідомлення супроводжувалось погрозами та образами на мою адресу. Так, цей співробітник заявив, що нібито я, шляхом шахрайських дій і змови з громадянином ______________, заволоділа коштами банку. Крім того, цей співробітник погрожував вдертися в мою квартиру з метою опису майна та взагалі погрожував відібрати житло.
З цього приводу заявляю наступне:
Згідно ст. 546 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV (далі – ЦКУ) порука є способом забезпечення виконання зобов’язань.
Згідно п. 1 ст. 547 ЦКУ: «Правочин щодо забезпечення виконання зобов'язання вчиняється у письмовій формі».
Договір поруки є двостороннім правочином, що укладається між поручителем і кредитором, як це випливає із ч. 1 ст. 553 ЦКУ.
Офіційно заявляю, що ніякого договору поруки з БАНКОМ я не укладала та не підписувала (готова, у разі необхідності, надати зразки свого підпису та почерку для проведення відповідної експертизи). Приміщення БАНКУ ніколи не відвідувала і процедуру ідентифікації, передбаченої ст. 64 Закону України «Про банки і банківську діяльність» від 7 грудня 2000 року № 2121-III та ст. 9 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 14 жовтня 2014 року № 1702-VII, не проходила.
Виходячи з вищенаведеного, звертаюся до Вас з повідомленням про злочин, зокрема у мене є достатні підстави вважати:
- співробітники банку та/або інші особи, у незаконний спосіб, заволоділи моїми персональними даними;
- співробітники банку та/або інші особи, шляхом підробки документів, як мінімум в частині підроблення підпису, оформили згаданий договір поруки;
- співробітниками банку було подано до суду підроблений договір поруки.
На мою думку в діях співробітників БАНКУ вбачається склад злочину передбачений ст.ст. 190, 366, 384 Кримінального кодексу України від 5 квітня 2001 року № 2341-III (далі – ККУ), або принаймі ст. 367 ККУ.
Відповідно до положень ст. 55 Кримінального процесуального кодексу України 13 квітня 2012 року № 4651-VI (далі – КПКУ): «Потерпілим у кримінальному провадженні може бути фізична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано моральної, фізичної або майнової шкоди…»
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 55, 214, 218 КПКУ –

П Р О Ш У:

1. Прийняти та зареєструвати подане мною дане повідомлення;
2. Почати досудове розслідування щодо викладених в повідомленні фактів;
3. В разі призначення експертизи та необхідності відбору у мене зразків підпису та почерку, повідомити мене заздалегіть (це необхідно мені для вирішення питання щодо пропуску роботи);
4. Про результати розгляду повідомлення інформувати мене письмово у строк встановлений законодавством України.

Додаток на 1 аркуші - роздруківка з журналу вхідних дзвінків мого телефону.

З повагою,

18/05/18 22:56  Лопатухин > socrat444    18/05/18 09:34Дерево
проверено из личного опыта- лицо отвечающее за надзор в соблюдении защиты персональных данных, а это Омбудсмэн, чихать хотела на такие нарушения.
Все проверки на поступающие от населения жалобы в этой сфере сводятся к формальному письменному запросу и такому же письменному ответу:
на каком основании вы обрабатываете персональные данные Иванова ?
Иванов заключил с нами публичный договор.
Петров, сосед Иванова, указал эти данные в анкете.
И все!!!
(копии договоров, анкет, и т.п. омбудсмену никто не показывает- а она, не имея этих бумажек выносит результат проверки- фирма/банк указал что имел право обрабатывать данные.
Поэтому закон о защите персональных данных перестал работать как только надзор за его соблюдением передали Омбудсмену!

18/05/18 10:04  Пелагея_2013 > ОК АКА Олюня    17/05/18 12:35Дерево
Звонят, называют ФИО и так далее. Тем более, что ни кредита, ни поручительства в этом банке не оформляли(
Может есть у кого-то образец письма...

18/05/18 09:34  socrat444Отправить письмо > ОК АКА Олюня    17/05/18 12:35Дерево
Так нарушение налицо, поскольку со слов автора топика, он согласие не давал.

Стаття 3. Законодавство про захист персональних даних
Законодавство про захист персональних даних складають Конституція України, цей Закон, інші закони та підзаконні нормативно-правові акти, міжнародні договори України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Стаття 14. Поширення персональних даних
1. Поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб'єкта персональних даних.
2. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
3. Виконання вимог встановленого режиму захисту персональних даних забезпечує сторона, що поширює ці дані.
4. Сторона, якій передаються персональні дані, повинна попередньо вжити заходів щодо забезпечення вимог цього Закону.

Стаття 16. Порядок доступу до персональних даних
1. Порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди суб'єкта персональних даних, наданої володільцю персональних даних на обробку цих даних, або відповідно до вимог закону. Порядок доступу третіх осіб до персональних даних, які знаходяться у володінні розпорядника публічної інформації, визначається Законом України "Про доступ до публічної інформації", крім даних, які отримує Міністерство фінансів України від інших органів під час здійснення повноважень з контролю за дотриманням бюджетного законодавства в частині моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій, інших соціальних виплат.

Стаття 21. Повідомлення про дії з персональними даними
1. Про передачу персональних даних третій особі володілець персональних даних протягом десяти робочих днів повідомляє суб'єкта персональних даних, якщо цього вимагають умови його згоди або інше не передбачено законом.

17/05/18 22:36  Лопатухин > Пелагея_2013    17/05/18 10:03Дерево
Вы ничего никому не докажите, как не печально.

17/05/18 12:35  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пелагея_2013    17/05/18 10:03Дерево
каким образом "они нарушают Ваши персональные данные"?

17/05/18 10:03  Пелагея_2013   Дерево
Каждый раз звонят с банка, требуют вернуть деньги по кредиту.
Якобы я поручитель.
Подскажите, кто-то может дать образец письма для банка, что они нарушают мои персональные данные?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100