RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи реально зареєструвати право сервітуту?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/05/18 15:16  Maxim GMO > Микола34    18/05/18 14:52Дерево
1. Про Державний земельний кадастр
Верховна Рада України; Закон від 07.07.2011 № 3613-VI
п.п.1-3 ст.29 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

2. Для того, щоб вказане внести в ДЗК, замовляється з землевпорядній організації техдокументація (ст. 55-1 ЗУ "Про землеустрій").

3. Бажано, спочатку переговорити з кадастровим реєстратором, який і буде вносити вказані дані в ДЗК, щоб не наламати дров.

18/05/18 14:52  Микола34   Дерево
Уклали договір сервітуту з територіальною громадою.
Земля не поділена. Читаю положення по реєстрації пише: Державна реєстрація сервітуту на частину земельної ділянки проводиться виключно за наявності відомостей про межі такого сервітуту в Державному земельному кадастрі.

Що потрібно зробити щоб таки зареєструвати право сервітуту?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100