RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повернення судового збору


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/11/18 17:29  login2018 > Студент_не    12/07/18 14:28Дерево
Доброго вечора!
можливо в когось була схожа ситуація,і зможе дати пораду:
При сплаті судового збору помилились у призначенні платежу . На цій підставі Господарський суд відмовив у видачі судового наказу.
Зараз стоїть питання як виправити ситуацію : сплатити збір повторно, а цей повернути? чи можна написати відповідного листа до Казначейства про зміну призначення платежу, а до суду надати копію такого листа? Чи прийме суд таке виправлення (враховуючи те, що це поширена і цілком нормальна практика для бухгалтерії) ?

12/07/18 14:28  Студент_неОтправить письмо > Maxim GMO    23/06/18 12:43Дерево
Ситуація трохи інша.
Подавали апеляцію, сплатили с/з, апеляцію відхилили, подали касацію, її задовольнили, але щодо с/з за апеляцію нічого немає. Треба писати в касацію заяву щодо с/з за апеляцію?

23/06/18 12:43  Maxim GMO > маринка.4    23/06/18 11:48Дерево
ЗУ "Про виконавче провадження" -
"Стаття 12. Строки пред’явлення виконавчих документів до виконання. Переривання строку давності пред’явлення виконавчого документа до виконання, поновлення пропущеного строку
1. Виконавчі документи можуть бути пред’явлені до примусового виконання протягом трьох років, крім посвідчень комісій по трудових спорах та виконавчих документів, за якими стягувачем є держава або державний орган, які можуть бути пред’явлені до примусового виконання протягом трьох місяців.
2. Строки, зазначені в частині першій цієї статті, встановлюються для виконання рішення з наступного дня після набрання ним законної сили чи закінчення строку, встановленого в разі відстрочки чи розстрочки виконання рішення, а якщо рішення підлягає негайному виконанню - з наступного дня після його прийняття".
З цього слідує, листопад 2013 року (дата набрання законної сили рішенням)+3 роки=листопад 2016 (коли закінчився строк на виконання судового рішення).
Тому, логічно, що суд повинен відмовити у винесенні дод. судового рішення про розподіл судових витрат.
Але від наших судів можна очікувати що завгодно...
Подайте до суду (всеодно ж не платити суд. збір), а потім відпишетесь про результати та мотиви суду про задоволення/відмову в задоволенні.

23/06/18 12:30  маринка.4 > YANBER    23/06/18 09:48Дерево
спасибо. я ведь ничего не потеряю, если попробую.

23/06/18 11:48  маринка.4 > Maxim GMO    23/06/18 09:51Дерево
а як визначається "строк на виконання судового рішення"?
в ДВС у нас нічого не перебуває.

23/06/18 09:51  Maxim GMO > маринка.4    22/06/18 16:49Дерево
ч. 1 ст. 252 КАС України - "Суд, що ухвалив судове рішення, може за заявою учасника справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо: 3) судом не вирішено питання про судові витрати".
ч. 2 цієї ж статті - "Заяву про ухвалення додаткового судового рішення може бути подано до закінчення строку на виконання судового рішення".
Тобто, так як у Вас строк на виконання судового рішення вочевидь закінчився, оскільки майже 5 років пройщло (а не закінчитись він міг, тільки якщо переривався, в силу положень ст. 12 ЗУ "Про виконавче провадження"),-
то вже пізно...

А якщо раптом все ж таки строк не закінчився (бо в ДВС на виконанні досі перебуває вик. лист), то можна сміливо подавати на дод. рішення по судових витратах (тим більше, що судовий збір відповідно до п. 5) ч. 2 ст. 3 ЗУ "Про судовий збір" не платити).

23/06/18 09:48  YANBER > маринка.4    22/06/18 16:49Дерево
Я бы на Вашем месте обратилась за вынесением дополнительного решения.

22/06/18 16:49  маринка.4 > YANBER    22/06/18 16:36Дерево
это было в Окружном админ. суде Киева по иску к налоговой. да, в решении не указано: стягнути на користь .. понесені нею судові витрати по сплаті судового збору у розмірі ...за рахунок бюджетних асигнувань ...
уже поздно? решение апелляции было в ноябре 2013

22/06/18 16:36  YANBER > маринка.4    22/06/18 13:57Дерево
Вы точно имеете ввиду возврат судебного сбора? На каком основании?
Я так понимаю из написанного, что по всем инстанциям есть решения в Вашу пользу, но в решениях не указано распределение судебного сбора. В таком случае необходимо обращаться за вынесением дополнительного решения.
Касательно своевременности обращения - может быть и поздно.В зависимости от категории дела предусмотрены разные сроки хранения судебных дел в суде.

22/06/18 13:57  маринка.4 > YANBER    19/06/18 09:34Дерево
мы выиграли дело еще в 2013 г (все инстанции), но в решении нет и слова о возврате суд сбора, хотя в иске просили об этом. можно ли сейчас подать заявление о вынесении ухвали о возврате суд сбора или, может, можно сразу же просить исполнительный лист? и прошло столько времени, не поздно ли?

19/06/18 09:34  YANBER > цікаво    23/05/18 22:49Дерево
Ст. 7 ЗУ "Про судовий збір" передбачає можливість повернути судовий збір у вашому випадку. Обмежень щодо спливу часу я не зустрічала. Звертайтеся з заявою про повернення судового збору, до якої обов'язково додайте оригінал платіжного доручення. У будь-якому разі суд зобов'язаний розглянути заяву та постановити ухвалу.

23/05/18 22:49  цікаво   Дерево
Фабула така: 2016 р., подали апеляційну скаргу, сплатили судовий збір. Суд залишив без руху, вказав на необхідність доплатити ще судового збору. Скаржник ухвалу проігнорував, апеляційну скаргу повернули. Чи є правова можливість повернути судовий збір, якщо вже пройшло понад два роки з моменту сплати судового збору. Десь раніше бачив обмеження в рік часу з дати сплати. Порадьте як діяти!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100