RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Тимчасова робота по біометриці в Польщі

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

4/07/18 15:41  Реботнік > Реботнік    24/06/18 14:43Дерево
Таким чином можна зробити висновок, що можливість працювати на тимчасовій роботі по безвізу на практиці не існує??
Навіть в одній українській газеті про це прямо написано, хоча дивно, що це "Польска митниця не пропускає тимчасових робітників" по безвізу, "бо по безвізу можуть їхати лише туристи". Наскільки знаю, крім туризму, ще дуже багато причин в'їзду на територію шенгену, які працювали і швидше. І чому Митниця! (а не прикордонна служба).
Дивна ситуація складається, що люди вдають, що їдуть на закупи чи туристами, а потім влаштовуються на тимчасову роботу, що і так дозволено польським законодавством. Є і відповідне роз'яснення.

24/06/18 14:43  Реботнік > ОК АКА Олюня    20/06/18 18:35Дерево
Кстати - линк то привел польський работодатель - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] - и действительно там все расписано, хотя все там декларативно.

20/06/18 18:35  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Реботнік    20/06/18 15:47Дерево

20/06/18 15:47  Реботнік > ОК АКА Олюня    20/06/18 05:16Дерево
Редагувати повідомлення на форумі можна?

20/06/18 15:42  Реботнік > Реботнік    20/06/18 15:27Дерево
підприємець має передати (відправити) в Україну, на основі якого український працівник може перетинати укр.-пол. кордон. Лінк з повним описом всієї процедури я можу привести.
Але про те, що на тимчасову роботу не треба візи - це мені повідомили і офіційно, хоча дали зрозуміти, що вони деталями процедури в принципі не дуже володіють.
Тому очевидно - витрачати тиждень на внесення цього запрошення до реєстру, плюс 30 злотих, і чекати ще можливо тиждень на доставку цього "посвідчення на роботу" в Україну, і приїзду самого працівника напевно не дуже економічно виправдано.
В цьому напевно і ускладнення такого безвізового режиму тимчасової роботи - і зайві кошти, і самого освядчення не достатньо.

20/06/18 15:27  Реботнік > ОК АКА Олюня    20/06/18 05:16Дерево
В принципі польський колега може і частково правий (точніше він привів найпростіший варіант) - оскільки перебуваючи в Польщі можна мати тимчасову чи сезонну роботу. Можливо польські працедавці не хочуть витрачати час і кошти на оформлення документів на працівників, що ще в Україні - тому і освядчення (я так розумію це лише намір прийняти на роботу, і навіть не запрошення) недостатньо, а треба інший документ - засвядчення (посвідчення/сертифікат)- який місцева влада видає на протязі тижня (а в окремих випадках місяця) - який польськи

20/06/18 05:16  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Реботнік    20/06/18 01:18Дерево
За "круглым столом" нашего форума принято свободно и доброжелательно обсуждать правовые проблемы, совместно искать пути их решения и делиться опытом. (с) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/06/18 01:18  Реботнік > Polskafirma    3/06/18 21:21Дерево
Для чого було вводити в оману, тим більше якщо ви з Польщі.
Якщо дозволено працювати 3 місяці по безвізу - то як не можна їхати на тимчасову роботу, перетинаючи кордон власне з цією метою.
Процедура ускладнена - але якщо коротко - польський роботодавець заносить Освядчення в місцевий уряд (оплачує 30 злотих), протягом 7 днів робиться вписування в певний реєстр цих освядчень, і якщо людина, ще не вїхала до Польщі (Варіант - Сцєжка загранічна - на відміну від Стєжки Домашньої/Польської, коли тимчавовий робітник уже в Польщі) - то видається Засвядчення, на основі якого іноземний працівник може перетнути польський кордон для тимчасової роботи. І коли він приїхав і закватирувався, і пристустив до роботи - тоді видається дозвіл на роботу. Це так коротко, із памяті - про процедуру - яких є дві - для тимчасових працівників і сезонних працівників.
Ця інформація взята із повітового уряду, де детально розяснені формальності, однак власне цивільно правову угоду про таку роботу між польським роботодавцем і іноземним робітником не врегульована.

4/06/18 15:56  Реботнік > Polskafirma    3/06/18 21:21Дерево
Так як тоді по без візу виїхати на тимчасову чи сезонну роботу до 3-оьх місяців? Без запрошення(освядчення) також завернуть назад на кордоні?
Можливо там треба лише звичайного запрошення від роботодавця, без ніякої реєстрації, типу як запрошення від родичів чи друзів на звичайний гостьовий візит? В принципі 30 зл. відробляється за півдня, інакше смислу немає працювати, хоча і платити за робітника ще коли він в іншій країні напевно також смислу немає.
"Я не встречал работодателей, кому интересно кого то брать на 2-3 недели или месяц." - деяка тимчасова сезонна робота у Польщі, якраз до кінця червня закінчиться, а робітників же ж треба?! І тиждень тому чув, що людина їде до Польщі під час відпусктки (напевно не більше місяця), і якщо робота буде хороша, буде працювати дальше - так чому такий короткий варіант не підходить.

3/06/18 21:21  PolskafirmaОтправить письмо > Реботнік    3/06/18 16:15Дерево
Освядчения остались как таковые, на 6 месяцев на обычную работу, и зезволения на 9 месяцев сезонную. Все эти освядчения регистрируются, имеют номер и находятся в единой базе и теперь они для работодателя платные-30zl. Украинец может приехать по без визу и работать по освядчению оставшиеся дни от трех месяцев безиза,или выехать и получить визу. Работу может менять, каждый работодатель должен сделать новое освядчение на оставшийся срок. При подаче на карту побыта, будут задавать вопросы почему вы не работали или ущли с первой работы. Если едите по безвизу, то у вас не может быть освядчения, если есть освядчение то вы обязаны сделать визу, если по безвизу вы покажете освядчения вас завернут.
Подробнее можно почитать тут [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

ps. Я не встречал работодателей, кому интересно кого то брать на 2-3 недели или месяц.

3/06/18 18:41  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Реботнік    3/06/18 16:15Дерево
пригласила в тему узкого специалиста. надо подождать, он не часто бывает в форуме

3/06/18 16:15  Реботнік > Реботнік    1/06/18 14:49Дерево
Сподівався одержати більше відповідей... Однак дещо зміню запитання. В першу чергу зараз мене цікавить, як писати до польського роботодавця, що має вакансію для с.г. чи тимчасових робітників? Є десь в інтернеті зразок - з чого розпочинати, як власне робити цей запит, які дані надавати, і як застрахуватися від фіктивних довзволів. Вот дізнався, що як таких запрошень (oswiadczenie) уже не буде а будуть дозволи - на 6 місяців на тимчасову роботу, і 9 місяців - на сезонну роботу. Тому в цьому плані цікавить, чи можна змінювати уже на місці роботу у Польщі (шукати нового дозволу), якщо виїхав по дозволу/запрошенні по біометричному паспорту, скільки часу дається на одержання нового дозволу у Польші в такому випадку, чи є якісь мінімальні обмеження на тривалість такої роботи з боку польського законодавства чи польських роботодавців - мене цікавить така робота від 2-3 тижнів до місяця, власне в цьому я бачу позитив від такого поки що потенційного працевлаштування по біометричному паспорту. І наскільки зрозумів, такий автоматичний дозвіл (як колишє запрошення) можна одержати лише після сплати 30 злотих, тому новий дозвіл так просто як колишнє безплатне запрошення не буде видаватися?

1/06/18 14:49  Реботнік   Дерево
Недавно дізнався, що на роботу до Польщі можна їхати, без візи, на сезонні роботи (хоча це здається лише безвізовий варіант колишньої польської шенген-візи С02). Тому мене цікавить - така робота розрахована лише суто на сезонні с/г роботи, чи згідно цієї умови можна влаштуватися на будь-яку польську роботу терміном до трьох 3 місяців, на протязі піврічного періоду? Чи достатньо на польському кордоні пред'явити запрошення на роботу (Oswiadczennia), згідно нових умов запроваджених в Польщі з цього року чи цього запрошення недостатньо, щоб влаштуватися на роботу на місці (тепер полякам треба платити 30 зл. наперед за працевлаштування українців).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100