RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Перехід права власності на земельну ділянку у разі відчуження приміщення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
1/06/18 16:16  Lecter   Дерево
Доброго дня, колеги. Виникло одне запитання.
Ми маємо Земельний та Цивільний кодекси, які говорять про те, що у разі відчуження будинку чи будівлі, яка перебуває у власності особи, на користь іншої особи, то до нового власника і переходять права на земельну ділянку, на якій будинок чи будівля розташовані. А сама земельна ділянка, її розмір та кадастровий номер-це істотні умови такого договору.

Ситуація наступна. Маємо нежитлову будівлі -4 поверхи, яка стоїть на земельній ділянці у приватній власності власника будівлі. Бажаємо продати 900кв.м. на цокольному поверсі будівлі, шляхом виділення цих площ в окремий обєкт нерухомого майна (наприклад, приміщення №2).
Питання, як в такому випадку бути з земельною ділянкою під будівлею та ділянкої для доступу\користування Приміщенням №2? Чи переходить частка в праві власності, пропорційна частці приміщення №2 у всій площі Будівлі, на земельну ділянку до нового власника Приміщення №2, чи має виділитись окрема земельна ділянка, під Приміщенням №2, а пропорційна частка права власності переходить до нового власника вже на цю Нову земельну ділянку.
І чи можливий, законодавчо, варіант, коли договором к.-п. Приміщення №2 передбачено, що земельна ділянка не переходить у власність нового набувача, проте йому надається право користуватись (прохід, проїзд, паркування) на земельній ділянці під всією будівлею?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100