RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Можливі причини дострокового розірвання договору оренди землі (с/г пай)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/06/18 10:35  Paul > Sergio12    3/06/18 22:21Дерево
На сегодняшний день суды практически полностью ликвидировали возможность расторжения договора на основании всевозможных "не знал", "подпись не в том месте" и т.д., особенно если несколько лет подряд арендодатель получал плату и никаких движений не делал в сторону устранения нарушений или восстановления своих прав(если такие нарушения конечно были). Иными словами - чисто по формальным причинам расторгнуть договор сейчас практически не выйдет.
Посмотрите на всякий случай Постанову ВС/КЦС, справа № 541/555/16-ц,14.02.18, она касается нарушение арендатором севооборота, может на Вашу ситуацию как раз и подойдет.

4/06/18 09:31  Maxim GMO > Sergio12    3/06/18 22:21Дерево
"Чи можливий такий варіант: орендодавець (власник) дарує земельну ділянку іншій особі, відповідно ця особа стає новим власником землі і має право розірвати договір оренди". Неможливо. Якщо тільки в договорі у Вас це прямо не прописано. І мораторій тут ні до чого. Ч. 4 ст. 32 Закону України «Про оренду землі» - "Перехід права власності на орендовану земельну ділянку до іншої особи (у тому числі в порядку спадкування), реорганізація юридичної особи-орендаря не є підставою для зміни умов або припинення договору, якщо інше не передбачено договором оренди землі".
Вихід: 1) шукати порушення умов договору (оскільки "Орендар використовує землю за призначенням та вчасно розраховується по орендній платі" це не всі умови, що повинні виконуватись орендарем); 2) шукати недоліки самого договору - можливо, якісь його умови суперечать закону чи підпис орендодавця був підроблений?

3/06/18 22:21  Sergio12Отправить письмо   Дерево
Укладено договір оренди землі (паю) між фізичною особою та юридичною особою (орендар) терміном до кінця 2021р. Цікавить чи можливе дострокове розірвання даного договору, якщо так, то з яких причин це можна зробити? Чи можливий такий варіант: орендодавець (власник) дарує земельну ділянку іншій особі, відповідно ця особа стає новим власником землі і має право розірвати договір оренди. Яка існує судова практика по даному питанню? При тому, що на даний момент діє мораторій на купівлю-продаж землі, то дарування фактично теж означає відчуження? Орендар використовує землю за призначенням та вчасно розраховується по орендній платі. Згідно умов договір неможливо розірвати в односторонньому порядку. Буду вдячний за поради та коментарі по даному питанню.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100