RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розірвання договору оренди

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

4/06/18 15:37  Maxim GMO > kto_to    4/06/18 14:53Дерево
*Вибачаюсь, неправильно прочитав, що "ОРЕНДОДАВЕЦЬ (А Я ПРОЧИТАВ ОРЕНДАР) не бажає його продовжувати". То в такій ситуації забити і дотерпіти до кінця терміну дії договору. Ініціали ж не єдина ідентифікуюча ознака сторони договору.

4/06/18 15:06  Maxim GMO > kto_to    4/06/18 14:53Дерево
Що "не бажає його продовжувати" - це перший раз чую, зазвичай в нас не хочуть отпускати...
Я гадаю, що якщо людина впреться - то вони згодяться на виправлення помилки у старому+подовження строку дії якраз "на строк 7 чи 10 років" (через дод. угоду).
А взагалі, то десь за три роки орендарі й починають обробляти людей на укладення нового/подовження дії старого договору. Можливо, в новому дійсно є приховані й вигідні умови для орендаря, або ж взагалі хочуть укласти емфітевзис, що так лякає наших людей.

4/06/18 14:53  kto_to > Maxim GMO    4/06/18 14:43Дерево
фірма хоче укласти новий договір, і на строк 7 чи 10 років, а той що з 2006 року - укладений до 2021 року, і далі орендодавець не бажає його продовжувати)

4/06/18 14:43  Maxim GMO > kto_to    4/06/18 11:40Дерево
Моя думка - краще розірвати договір 2006 та укласти новий, а не бавитись з дод. угодами, і в принципі так простіше буде, хоч і на 180,00 грн. дорожче+умови по договору оновляться під сьогоднішні реалії, так як поважаючі себе агрофірми свої договори оренди землі постійно підганяють під зміни в законодавстві та у типовій формі договору.
Мінус у цьому - можуть натулити умов, що будуть гіршими для орендодавця, причому це так обкрутять, що орендодавець на момент підписання нового договору на це й не зверне уваги.

4/06/18 13:06  kto_to > Marlboro!    4/06/18 12:23Дерево
Marlboro! помилка тільки в договорі (не правильні ініціали орендодавця), укладений з 2006 року, а на днях фірма виявила в договорі цю помилку з ініціалами, і тепер хоче його розірвати і укласти новий. У мене просто запитали з цього приводу, але я з таким ще не стикалася на практиці. Як краще чи простіше вийти з цієї ситцації?

4/06/18 13:04  інший > Marlboro!    4/06/18 12:23Дерево
Чи не буде перешкодою при стягнення заборгованості по орендній платі відсутність акту приймання-передачі, який взагалі не складався?
Договір було укладено. Умовами передбачено складання акту. Приміщення передане без акту. Орендні відносини тривали понад 4 роки, сплачувалася орендна плата
Зараз є заборгованість, орендар ухиляється від підписання акту приймання(повернення)
Взагалі-то проблем не очікую, але хотілося б почути інші думки

4/06/18 12:23  Marlboro! > kto_to    4/06/18 11:40Дерево
Наскільки критична помилка? Вона тільки в одному документі, чи є документи з правильними реквізитами? Чи приступили до виконання договору? Що значить "діяв до сьогодні", строк дії сплив? Яка ціль - підтримати розірвання чи протидіяти цьому? Ви з чиєї сторони?

4/06/18 12:06  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > kto_to    4/06/18 11:40Дерево
Якщо РНОКПП вказано правильно, і підпис поставлений тією особою, що насправді уклада договір - оо нічого не вийде. Я вже не кажу про такі "дрібниці", про строк позовної давності і відсутність у законі такої підстави, як неналежна сторона договору. Можна хіба що укласти дадаткову угоду, якою випоавити помилку, яка не має правового значення.

4/06/18 11:40  kto_to   Дерево
Фірма хоче розірвати договір оренди землі через виявлену помилку - неправильно вказані ініціали орендодавця, хоча цей договір уклалений ще в 2006 році і діяв до сьогодні. Пропонують укладсти новий. Як діяти?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100