RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Випадок на парковці

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

20/06/18 14:23  dohtorОтправить письмо > Паркування24    20/06/18 11:18Дерево
Класти речі на проїжджу частину, не те що не можна, а прямо забороняється ПДР
Пункт 15.15 :
На проїзній частині забороняється встановлення предметів, що перешкоджають проїзду чи паркуванню транспортних засобів, за винятком випадків:
оформлення дорожньо-транспортної пригоди;
виконання дорожніх робіт або робіт, пов’язаних із зайняттям проїзної частини;
обмеження або заборони руху транспортних засобів та пішоходів у випадках, передбачених законодавством.

Якщо власник трикутника вчиняв протиправні дії свідомо допускаючи пошкодження свого майна, то відшкодування може не бути на підставі ч.1 ст. 1193 ЦКУ. Як варіант, може мати місце груба необережність з боку власника трикутника внаслідок нехтування правилами безпеки руху, і тоді розмір відшкодування зменшується (ч.2 ст.1193 ЦКУ)

20/06/18 11:18  Паркування24 > AM    20/06/18 11:00Дерево
Якщо глянути з іншого боку.
Класти свої довільні речі на проїжджу частину не можна.
Той трикутник не повинен там бути у нормальній ситуації.

Наприклад, якби я поклав свій ноутбук, телефон, щоб зарезервувати місце. Машина могла би наїхати на нього. Отже, це провокування до пошкодження зумисного з ймовірною метою вимагання грошей, отже, злочин)

20/06/18 11:02  Паркування24 > AM    20/06/18 11:00Дерево
Ні, це паркінг вздовж вулиці, де кожен бажаючий ставить машини. Просто вулиця активна і деякі розумні виставляють собі трикутник. Але я теж працюю на цій вулиці.

20/06/18 11:00  AMОтправить письмо > Паркування24    20/06/18 10:58Дерево
На парковке имеется видеонаблюдение

20/06/18 10:58  Паркування24 > AM    20/06/18 10:55Дерево
Трикутник старий. Виходить, у разі претензій, я повинен буду не придбати новий, а відновити попередній стан трикутника.
Або взяти розписку власника трикутника про те, що він взяв кошти у мене на ремонт трикутника. Але як він доведе, що трикутник його?
Яку суму взяти з мене?
Тупічок ;)

20/06/18 10:55  AMОтправить письмо > Паркування24    20/06/18 10:33Дерево
Если принять за аксиому, что право запарковаться на общественной парковке имеет каждый автовладелец, то размещение треугольника будет препятствованием реализации такого права.
Но, если установлен обычай "бронировать" паркоместо, то с нарушителем обычая могут поступить также в соответствии с обычаем, принятым там. Например, напишут краской на машине неприличное слово. С точки зрения принципа Талиона, это вполне нормально.
То, что Вы испортили чужое имущество, это однозначно правонарушение.
Вам бы следовало перенести треугольник на газон, ну или в другое место

20/06/18 10:47  Rossi > Паркування24    20/06/18 10:33Дерево
Нет, неправильно - повреждать чужое имущество нельзя. Нужно было аккуратно его переставить )

20/06/18 10:33  Паркування24   Дерево
Коли паркувався, побачив на паркінгу червоний трикутник, який виставляють, коли бронюють собі місце.
Звісно, місто велике і кожен "розумніший іншого". Просто людина хотіла забронювати собі безкоштовне місце.
Я наїхав на трикутник і поставив машину на паркомісце. Зробив вигляд, що не побачив.
Вийшла якась жіночка, накричала)))
Я сказав шо не побачив, витягнув ногою з-під машини той трикутрик і пішов.
Не знаю, чи правильно я поступив?! Адже я прим’яв трикутник, отже пошкодив майно.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100