RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Самопредставництво юридичної особи, як надати такі повноваження корпоративному юристу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/07/18 09:37  lawyer_beginnerОтправить письмо > Stronata    3/07/18 09:25Дерево
обираємо лише керівника, а він вже призначає інших членів виконавчого органу. - хіба так можна?

12/07/18 09:25  Stronata > Звонкая_монетка    10/07/18 16:40Дерево
Я ходила в апелляционный хоз.суд и в ВСУ
Ходила с выпиской, приказом и извлечением из Устава

10/07/18 16:40  Звонкая_монеткаОтправить письмо > Stronata    3/07/18 09:27Дерево
а кто-то реально ходил в хоз процесс с таким "продуктом"? Судьи допускают?

3/07/18 09:27  Stronata > Sumtar    27/06/18 09:15Дерево
Я вносила такі зміни, за основу брала положення статуту, яким тут поділились на форумі

3/07/18 09:25  Stronata > Sumtar    27/06/18 09:15Дерево
Так, це все вірно. У рішенні загальних зборів вводимо колегіальний виконавчий орган і одразу обираємо його склад (у випадку, коли такий орган обирається ЗЗУ) або ж обираємо лише керівника, а він вже призначає інших членів виконавчого органу. Крім того, у новій редакції затверджується статут і далі всі ці зміни реєструються в ЄДР.

2/07/18 09:50  SumtarОтправить письмо > 100500sh    27/06/18 13:32Дерево
ЦПК, ГПК та КАС передбачена можливість самопредставництва...це одне з двох виключень адвокатської монополії монополія, інше...то малозначні спори.

27/06/18 19:27  ljosfari > 100500sh    27/06/18 13:32Дерево
Речь идёт о ч. 3 ст. 56 ГКУ (и по аналогии остальные кодексы): 3. Юридична особа бере участь у справі через свого керівника або члена виконавчого органу, уповноваженого діяти від її імені відповідно до закону, статуту, положення (самопредставництво юридичної особи), або через представника.

27/06/18 13:35  100500shОтправить письмо > Sumtar    27/06/18 09:15Дерево
Для того что б ввести нового подписанта необходимо изменить исполнительный орган с Директора на Дирекцию, добавить в Устав новый раздел: заступник генерального директора или Директор з правових питань, далее подать форму 3 и внести нового подписанта. Протокол, устав, форма 3, оплата.

27/06/18 13:32  100500shОтправить письмо > Sumtar    27/06/18 09:15Дерево
Может я чего-то не понимаю, но с 01.01.2019 года уже абсолютно во всех судах и инстанциях представлять интересы может только адвокат. Директор вы или нет, не имеет никакого значения.
На данный момент только в первой инстанции может быть представителем человек по доверенности, далее обязательное адвокатское свидетельство.

27/06/18 09:15  SumtarОтправить письмо > Stronata    26/06/18 17:28Дерево
якщо хтось вже вносив аналогічні зміни.. як це відбувається поетапно ? я так розумію..що буде ріш. заг. зборів, потім нова редакція статуту, потім заява до держ. реєстратора,а далі реєструється статут в новій редакції та вносяться відповідні зміни про склад виконавчого органу..т.д.

26/06/18 17:28  Stronata > Sumtar    21/06/18 15:40Дерево
Так, цей варіант працює

26/06/18 17:09  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Sumtar    26/06/18 16:58Дерево
Це залежить від того, що в статуті написано з цього приводу.

26/06/18 16:58  SumtarОтправить письмо > Евгений Осычнюк    21/06/18 19:08Дерево
вносити відомості в розділ ЄДР "виконавчий орган"...а стут не чіпати взагалі??

26/06/18 16:57  SumtarОтправить письмо > 100500sh    22/06/18 10:19Дерево
саме так...представництво інтересів в суді

22/06/18 10:19  100500shОтправить письмо > Sumtar    21/06/18 15:40Дерево
Я так понимаю, что речь идет о представительстве интересов компании в суде? А не представительство перед другими юр и физ лицами. Верно?

21/06/18 19:08  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Sumtar    21/06/18 15:40Дерево
Це не принципово. Важливо, щоб він був в ЄДР як особа, що діє без довіоеності.

21/06/18 15:40  SumtarОтправить письмо   Дерево
Ситуація: є ТОВ та СФГ, їх обслуговує один юрисконсульт, керівництво не бажає фінансувати отримання адвокатського посвідчення (певно, щоб на вільні хліби не гайнув)), відтак є необхідність у включенні юрисконсульта до складу виконавчого органу підприємства (дирекції) тобто внести зміни до Статутів підприємств, змінивши одноосібні виконавчі органи "Директор" на колегіальні "Дирекція" на чолі з генеральними директорами. Відтак юрисконсульт має отримати статус "Директора з правових питань" (наприклад), чи пройде такий варіант

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100