RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Вычеты из пенсии

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

22/06/18 12:57  Maxim GMO > eldest    22/06/18 09:26Дерево
ч. 2 ст. 50 ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" - "З пенсії може бути відраховано не більш як 50 відсотків її розміру: на утримання членів сім'ї (аліменти), на відшкодування збитків від розкрадання майна підприємств і організацій, на відшкодування пенсіонером шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, а також у зв'язку зі смертю потерпілого, на повернення переплачених сум заробітної плати в передбачених законом випадках.
З усіх інших видів стягнень може бути відраховано не більш як 20 відсотків пенсії".

Тож в залежності від виду стягнення, може бути і 50%.

Якщо у Вас підпадає під не більше 20%, то треба знати точний розмір пенсії до копійки, з якого робилися відрахування.

Якщо помилка ПФУ була при відрахуванні з пенсії на підставі постанови ДВС - то оскаржувати дії ПФУ, якщо в постанові ДВС вказано відраховувати 25%, а по закону повинно бути не більше 20% - скасовувати таку постанову ДВС.

22/06/18 09:26  eldestОтправить письмо   Дерево
Государственная исполнительная служба взыскала из моей минимальной пенсии,которая ниже прожиточного минимума установленного правительством Украины,почти 25% от размера пенсии. Я думаю,что здесь нарушение моего права на жизнь по Основному закону-Конституции Украины.Как быть?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100