RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Продаж алкоголю СПД (юр.о/флп) юридичній особі/флп це оптова торгівля?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/07/18 18:24  Елена ЕфимоваОтправить письмо > Solomeya    9/07/18 17:26Дерево
Хочу додати, що основний момент в тому, щоб бути в полі ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем.
Чи може СПД (юридична особа/флп) бути кінцевим споживачем при купівлі алкоголю в безготівковому порядку на підставі рахунку на оплату в якому товарною позицією є алкоголь?

9/07/18 18:11  Елена ЕфимоваОтправить письмо > Solomeya    9/07/18 17:26Дерево
Чи буде в нашому випадку покупець СПД кінцевим споживачем? Адже виходить, що він (покупець) придбав алкоголь але не може його ні продати, ні корпоратив влаштувати, так як безкоштовна передача алкоголю прирівнюється до продажу, а отже у нього повинна бути ліцензія.

9/07/18 17:26  SolomeyaОтправить письмо > Елена Ефимова    9/07/18 15:25Дерево
Різниця між оптовою та роздрібною торгівлею полягає лише в тому, чи являється покупець кінцевим споживачем даного продукту. Роздріб - продаж споживачу, опт - іншому суб єкту господарювання. Звертаю Вашу увагу, що оптовий продаж алкогольних напоїв можливий лише за наявності і у продавця, і у покупця ліцензії на право оптової торгівлі алкоголем, а для покупця додатково необхідна довідка про місця зберігання алкогольних напоїв. Краще оформляти подібну операцію (тобто, операцію оптового продажу алкогольних напоїв) договором поставки.

9/07/18 15:25  Елена ЕфимоваОтправить письмо   Дерево
Є СПД (юр.о/флп) яке хоче здійснбвати продаж алкоголю юр.о/флп в безготівковому порядку, шляхом виставлення рахунку, чи буде це оптовою торгівлею алкоголем?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100