RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Безвідсоткова позика, поворотна та безповротна фінансова допомога від КУА за рахунок ПВІФ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/07/18 16:57  ...Отправить письмо > Lecter    9/07/18 17:04Дерево
1. По беспроцентному займу прямое указание на возможность для венчура такое давать - п. 10 ч.2 ст. 64 ЗУ.
Хотя в положении о порядке деятельности по управлению активами есть норма, что КУА при управлении активами институционального инвестора должна обеспечить получение максимального дохода. Формулировка пункта позволяет сказать, что он к управлению активами ИСИ не относится, но все же могут быть нюансы.
2. Алекс ответил. Не надо думать о процентах владения - деньги передаются от одного лица другому, отчуждение средств есть, связанность лиц в данном случае вряд ли поможет.
3. А чем принципиально отличается от п.1?)

12/07/18 12:07  Lecter > ALEX XO    11/07/18 15:03Дерево
О, гарна ідея, потрібно продивитись документацію фонду )
Дякую )

11/07/18 15:03  ALEX XO > Lecter    10/07/18 15:56Дерево
Поворотна допомога не відчужження. Але без %? У Вас в декларації має бути мін. рівень дохідності фонду.

10/07/18 15:56  Lecter > ALEX XO    10/07/18 11:00Дерево
Ну так, за п.3, ч.2 ст.64 КУА не має права 3) безоплатно відчужувати активи інституту спільного інвестування;
Але ж, якщо це поворотна фінансова допомоги Ю.О,, учасником якої на 51.2% є ФОНД, то чи буде це відчуженням взагалі? я думаю, що ні.

10/07/18 11:00  ALEX XO > Lecter    9/07/18 17:04Дерево
Вариант 2 запрещен законом см. ст. 64
Беспроцентный займ теоретически возможен, но наверняка противоречит документам фонда.

10/07/18 09:39  turist37Отправить письмо > Lecter    9/07/18 17:04Дерево
Так позика буде надаватись за рахунок фонду? Якщо так, тоді ще чинне положення про склад та структуру активів ІСІ говорить про те, що

"Венчурний фонд має право надавати кошти у позику. Позики за рахунок коштів венчурного фонду можуть надаватися тільки юридичним особам за умови, що не менш як 10 відсотків статутного капіталу відповідної юридичної особи належить такому венчурному фонду."

Звідси, якщо у саме ПІФ а не КУА є учасником ТОВ, тоді можете видати позику за рахунок його активів. Якщо ні, тоді вводьте ПІФ у ТОВ з часткою 10% СК.

9/07/18 17:04  Lecter   Дерево
Доброго дня, фахівці))
Виникло запитання, на яке, сподіваюсь, знайду відповідь у Вас.
Фабула, є КУА яка здійснює управління активами Пайового венчурного інвестиційного фонду недеверсифікованого виду закритого типу.
І є буїгалтер, яка на будь-яке завдання по типу "нам потрібно профінансувати, заплатити, перерахувати" відповідає: "КУА за рахунок фонду не може таке робити, комісія потім зробить ай-яй-яй, аудитори не пропустять, податкова задавить".

Умови завдання.
КУА (фонд) володіє 51.2% української ТОВ.
ТОВ потрібні кошти. КУА надає їх у вигляді безвідсоткової позики. Може/не може? По податках, наскільки я розумію, всі рівно і без каменів та і законодавчих норм, які б забороняли таку операцію, я ніколи не бачив.

Варіант 2. КУА надає безповоротну фінансову допомогу ТОВці. Питання такі ж самі.
КУА надає ТОВ поворотну фінансову допомогу. Питання ті ж самі.
Як на мене, жодних рішень Комісії, законів, чи розяснень ДФС і податкової, які б забороняли такі операції-немає.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100