RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Електронна постанова поліції про адміністративне правопорушення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/07/18 09:56  смт > spiker7    10/07/18 09:23Дерево
п. 5 р. IV
Постанова про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі (додаток 5), складається у письмовій формі (заповнюється відповідно до вимог пункту 10 розділу XIII цієї Інструкції) або за наявності технічної можливості в електронній формі у вигляді стрічки, яка роздруковується за допомогою спеціальних технічних пристроїв, із зазначенням відомостей, що відповідають пунктам постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі, наведеної у додатку 5 до цієї Інструкції.

10/07/18 09:23  spiker7Отправить письмо   Дерево
На думку поліції я порушив правила дорожнього руху. Вручили постанову не на бланку, передбаченому наказом 1395, а розруковану як чек з касового апарата. Тобто форма врученої мені постанови не відповідає бланку, передбаченому наказом №1395. Це законно? Чи суд може скасувати штраф через неправильність форми?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100