RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Заседание и отпуск


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/07/18 12:40  ЛиквидаторОтправить письмо > Лето0    11/07/18 19:04Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
У відповідності до п. 3.9.2 постанови Пленуму Вищого господарського суду України N 18 від 26.12.2011 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" Господарський суд з урахуванням обставин конкретної справи може відхилити доводи учасника судового процесу - підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи, державного чи іншого органу щодо відкладення розгляду справи у зв'язку з відсутністю його представника (з причин, пов'язаних з відпусткою, хворобою, службовим відрядженням, участю в іншому судовому засіданні і т. п.). При цьому господарський суд виходить з того, що у відповідних випадках такий учасник судового процесу не позбавлений права і можливості забезпечити за необхідності участь у судовому засіданні іншого представника згідно з частинами першою - п'ятою статті 28 ГПК, з числа як своїх працівників, так і осіб, не пов'язаних з ним трудовими відносинами. Неможливість такої заміни представника і неможливість розгляду справи без участі представника підлягає доведенню учасником судового процесу на загальних підставах (статті 32 - 34 ГПК), причому відсутність коштів для оплати послуг представника не може свідчити про поважність причини його відсутності в судовому засіданні.
Неявка учасника судового процесу в судове засідання не є підставою для скасування судового рішення, якщо ухвалу, в якій зазначено час і місце такого засідання, надіслано йому в порядку, зазначеному в підпункті 3.9.1 підпункту 3.9 цього пункту постанови.

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Суд НЕ зобов’язаний відкладати засідання, якщо представник сторони навіть ВПЕРШЕ не з’явився на розгляд і має право ухвалити рішення за наявними у справі матеріалами (ВГСУ від 07 липня 2016 року у справі № 910/21819/15)

12/07/18 09:29  SolomeyaОтправить письмо > Лето0    11/07/18 19:04Дерево
Добрый день. В Вашем случае, нужно стараться переносить заседание до момента получения адвокатского свидетельства. В любом случае, пишите ходатайство от истца о переносе заседания. Судья может, но не обязан, перенести заседание. Ему ведь тоже в отпуск может захотеться)

11/07/18 19:04  Лето0   Дерево
Направили апелляционную жалобу в суд по почте. подписал истец, административное дело, на всякий случай есть доверенность на представительство (представитель юрист, но не адвокат).
Суд назначил рассмотрение апелляции на конец июля. И истец (аж до конца сентября), и представитель в отпуске. Не в городе, приехать тяжело.
Какие мнения, поможет ли ходатайство о переносе сроков рассмотрения хотя бы до возвращения из отпуска представителя? Мнения разные. Или нужно от истца отдельно. а от представителя отдельное ходатайство.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100