RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зобов'язання опублікувати є, а органу друку немає? (Закон про ТОВ)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/10/19 14:26  О.В.П, > klim-ko    17/07/18 15:01Дерево
Колеги, підкажіть, будь ласка, цей орган друку, в якому публікуються дані про державну реєстрацію юридичних осіб, зараз визначений чи ні?

17/07/18 15:01  klim-ko > Сумнивный    17/07/18 14:38Дерево
В даному випадку можна сказати лише "як завжди".
Під час розгляду законопроекту, вже були правки де пропонувалось цю фразу виключити. Ця правка була погоджена, але в остаточному варіанті закону вона знов з'явилась як пташка фенікс.

17/07/18 14:38  Сумнивный   Дерево
Згідно до
Стаття 55. Захист прав кредиторів під час виділу та припинення товариства
1. Протягом 30 днів з дати прийняття рішення про припинення товариства шляхом поділу, перетворення, або про виділ, а в разі припинення шляхом злиття або приєднання - з дати прийняття рішення про це останнім з товариств, що беруть участь у злитті або приєднанні, товариство, що планує виділ, та кожне товариство, що бере участь в припиненні відповідно, зобов’язане письмово повідомити про це всіх відомих йому (їм) кредиторів і опублікувати в органі друку, в якому публікуються дані про державну реєстрацію юридичних осіб, повідомлення про прийняте рішення.

Наскільки мені відомо такого органу друку вже кілька років як не існує.
Які Ваші думки з цього приводу?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100