RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Будівництво чи глухий кут?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/07/18 12:37  FlandorОтправить письмо   Дерево
Доброго дня, буду вдячний за пораду в наступній ситукації:

ТОВ "Лагуна" придбала за договором К-п незавершене будівництво 10% готовності в межах міста та отримало в оренду земельну ділянку під ним.
ТОВ "Інвестор" за сумісництвом ген. підрядник запропонував побудувати на цій ділянці за власні кошти багатоквартирний будинок 3 кат. складності зі знесенням незавершеного будівництва віддавши винагороду ТОВ "Лагуна" за земельну ділянку квартирними площадями, про що укладено спільний договір із закінченням зобов"язань 2016р.
ТОВ "Інвестор" самостійно без відома ТОВ "Лагуна" від свого імені замовляє, виготовляє, отримує:
- проект на будівництво замовник ТОВ "Інвестор";
- декларацію на початок будівельних робіт замовник та ген. підрядник - ТОВ "Інвестор";
Містобудівні умови виготовлені на замовника ТОВ "Лагуна".
ТОВ "Інвестор" до закінчення терміну будівництва зміг побудувати лише частину фундаменту, та надалі фінансово не спроможний виконати зобов"язання.

Як далі діяти ТОВ "Лагуна", при умові, що проект, декларація замовником є ТОВ "Інвестор" з яким втрачено діалог та співпрацю, а зміни до декларації вностяться за його згоди, потрібно замовляти новий проект, експертизу і нове повідомлення на будівництво?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100