RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Соціальна пільга


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/07/18 15:17  КИКАОтправить письмо > Маринка11    22/07/18 17:00Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Як надати ПСП суміснику

У сумісників є право на ПСП, як і у штатних працівників. Правда, не забувайте: ПСП застосовують тільки за одним місцем нарахування (виплати) зарплати (п. п. 169.2.1 ПКУ). Тому надавати її і за основним місцем, і за сумісництвом не можна. Це порушення порядку застосування соцпільги. Відповідати за відступ від правил доведеться працівнику, так як він сам обирає місце застосування ПСП, подавши роботодавцю відповідну заяву.

Зазначимо: роботодавець не зобов'язаний контролювати чесність працівника. Формально: є заява — є підстава застосовувати пільгу.

Важливо! Якщо обман розкриється, то в результаті працівник втратить право на застосування ПСП за всіма місцями отримання доходу, починаючи з місяця, в якому мало місце таке порушення, та закінчуючи місяцем, у якому право на застосування податкової соціальної пільги відновлюється (п. п. 169.2.4 ПКУ).

22/07/18 17:00  Маринка11   Дерево
Добрий день, працівник працював на основному місці роботи та мав право на соц. пільгу. Потім було прийнято рішення звільнити даного працівника та прийняти його знову, але на умовах зовн. сумісництва. Всі інші умови залишились без змін - графік, зп. Потім через певний час працівник дізнався, що бухгалтерія не нараховує соц. пільгу, на запитання чому бухгалтрерія повідомила, що працівник знов мав писати заяву на соц. пільгу повторно. Працівник втратив чимало коштів, які були вираховані на податки. Чи правий бухгалтер та чи втратила чинність та попередня заява в даному випадку? Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100