RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Межі відповідальності ОСББ по обслуговуванню будинку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
1/08/18 10:23  LawYearОтправить письмо   Дерево
Виникла дуже неприємна та спірна ситуація.
В новому будинку лічильники води розташовані в загальному щитку під'їзду. Частина труби після лічильника почала протікати на стику. Оскільки лічильник моєї квартири, ОСББ запропонувало відремонтувати за рахунок власника квартири, регламентуючи це тим, що відповідно до законодавства (ЗАКОН УКРАЇНИ "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку"Стаття 1, пункт 1, підпункт 6) все що після лічильника, а по факту і сам лічильник, не є спільним майном, отже відповідальність за обслуговування та ремонт несе власник квартири.
Повторюсь протікає частина труби, що знаходиться в загальному щитку в під'їзді, яку по факту встановлював забудовник під час будівництва.
На цю тему є багато нормативних актів, але чіткої відповіді не знайшов.
Наприклад, згідно Постанови КМУ 869, "Витрати на технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення включаються до складу тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території." Але де по факту мережі в квартирі теж внутрішньобудинкові, а за них ОСББ не відповідає..
Отже, чи можна законним шляхом змусити ОСББ відремонтувати трубу за їх рахунок?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100