RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Рілля замість сінокосу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/08/18 15:21  Maxim GMO > Микола Михайлови    3/08/18 12:56Дерево
Положення про Державний комітет України по земельних ресурсах, затверджене Указом Президента України від 14 серпня 2000 року N 970/2000 (на сьогодні вже втратив чинність):
п. 8. Держкомзем України в межах своїх повноважень на основі та на виконання актів законодавства видає накази, організовує і контролює їх виконання.
Держкомзем України в разі потреби видає разом з іншими центральними та місцевими органами виконавчої влади спільні акти.
Нормативно-правові акти Держкомзему України підлягають реєстрації в установленому законодавством порядку.

ПОЛОЖЕННЯ про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, ЗАТВЕРДЖЕНЕ постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 р. № 731:
1. Державна реєстрація нормативно-правового акта полягає у... присвоєнні йому реєстраційного номера та занесенні до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.
2. Державній реєстрації підлягають нормативно-правові акти, що зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер.
4. Державній реєстрації підлягають нормативно-правові акти будь-якого виду (постанови, накази, інструкції тощо), якщо в них є одна або більше норм, що:
а) зачіпають соціально-економічні, політичні, особисті та інші права, свободи й законні інтереси громадян, проголошені й гарантовані Конституцією та законами України, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року і протоколами до неї, міжнародними договорами України, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України, а також з урахуванням зобов’язань України у сфері європейської інтеграції та права Європейського Союзу (acquis ЄС), практики Європейського суду з прав людини, встановлюють новий або змінюють, доповнюють чи скасовують організаційно-правовий механізм їх реалізації;
б) мають міжвідомчий характер, тобто є обов'язковими для інших міністерств, органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що не входять до сфери управління органу, який видав нормативно-правовий акт.
15. Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади направляють для виконання нормативно-правові акти лише після їх державної реєстрації та офіційного опублікування.
У разі порушення зазначених вимог нормативно-правові акти вважаються такими, що не набрали чинності, і не можуть бути застосовані.
При направленні на виконання та опублікуванні нормативно-правового акта посилання на дату і номер державної реєстрації акта є обов'язковим.

Наказ про затвердження КЛАСИФІКАЦІЇ видів цільового призначення земель Зареєстрований в Міністерстві юстиції України 1 листопада 2010 р. за № 1011/18306 та внесений до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.
Чому б цей наказ реєстрував Мін’юст та вносив до відповідного реєстру, якщо він не є НПА?

п. 1.4. КЛАСИФІКАЦІЇ видів цільового призначення земель вказує, що «КВЦПЗ визначає поділ земель на окремі види цільового призначення земель, які характеризуються власним правовим режимом, екосистемними функціями, типами забудови, типами особливо цінних об'єктів».

Тобто,підрозділ КЛАСИФІКАЦІЇ «Для сінокосіння і випасання худоби» в межах категорії «Землі сільськогосподарського призначення» і покликаний, на мою думку, деталізувати власний правовий режим, екосистемні функції цього підвиду земель, що є відмінними від режиму та ф-ій, наприклад, земель «Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» чи «Для городництва», і такий правовий режим, екосистемні функції й ін. особливості зем. ділянки й повинні відображатися у відповідній документації із землеустрою.

3/08/18 12:56  Микола МихайловиОтправить письмо > Maxim GMO    3/08/18 09:13Дерево
Доброго всім дня!
Я скажу свою думку, що мав на практиці. Якщо цільове використання земельної ділянки для ведення с/г то вже рілля, сінокіс, пасовище не мають значення. А якщо хтось буде спиричатись, нехай доведуть, що класифікатор є нормативним документом (він таким не являється)..... А цього ніхто не зробить, оскільки даний класифікатор виступає більше як інформативний документ для земельщиків. Це особисто моя думка

3/08/18 09:13  Maxim GMO > _Romashka_    2/08/18 22:46Дерево
І щодо "На сьогоднішній день місцевий держгеокадастр запевняє, що нецільового використання в межах однієї категорії земель не може бути".

Стаття 19 ЗК України "Категорії земель.
1. Землі України за ОСНОВНИМ цільовим призначенням поділяються на такі категорії:
а) землі сільськогосподарського призначення";

Підкреслюю тут слово "ОСНОВНИМ", що означає, що є ще якісь підвиди. А ці підвиди конкретизовані у КЛАСИФІКАЦІЇ видів цільового призначення земель [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Тому така позиція держгеокадастру є неправильною, як на мене.

3/08/18 08:50  Maxim GMO > _Romashka_    2/08/18 22:46Дерево
Я конкретного теж нічого не знайшов, а тому, гадаю, що все в цьому питанні упирається у документацію із землеустрою. Як у ній написано, так і можна діяти. При чому, ця документація повинна бути погоджена й затверджена усіма відповідними органами. От тоді якщо й будуть якісь претензії щодо нецільового використання, то можна буде відбитися.

2/08/18 22:46  _Romashka_ > Maxim GMO    2/08/18 15:48Дерево
Дякую, за відповідь.
А якщо, скажімо, це зернобобові, посіяні для залуження низькопродуктивного сінокосу або якісь інші кормові трави? В такому випадку у орендаря повинен бути відповідний проект по зміні насадження?...
На сьогоднішній день місцевий держгеокадастр запевняє, що нецільового використання в межах однієї категорії земель не може бути. Сумнівно, як на мене. Жодного діючого документа підтверджуючи це знайти не можу.

2/08/18 15:48  Maxim GMO > _Romashka_    1/08/18 22:19Дерево
Ст. 1 ЗУ "Про землеустрій" визначає, що цільове призначення земельної ділянки - використання земельної ділянки за призначенням, визначеним на підставі документації із землеустрою у встановленому законодавством порядку. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
А тому буде вважатись.

1/08/18 22:19  _Romashka_   Дерево
Шановні юристи, підкажіть будь-ласка, чи буде вважатись використання не за цільовим призначенням засаждженої земельної ділянки виділеної для сінокосу?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100