RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Рішення ТК про визначення переможця визнано недійсним, а договір вже укладено і виконано


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/08/18 20:26  Marlboro! > ЗамовниК2018    2/08/18 11:39Дерево
В такому разі другий договір є оспорюваним - тобто автоматично він сили не втрачає. Він може бути визнаний недійсним, але тільки за рішенням суду якщо хтось подасть позов.

2/08/18 11:39  ЗамовниК2018 > Marlboro!    2/08/18 11:26Дерево
Жодна із підстав ст.37 до нашої ситуації не підходить.
Мабудь треба докладніше описати ситуацію.
Спочатку закупівлю було оголошено і проведено, визначено переможця А, але до укладення договору торги було скасовано на підставі аб.1 ч.1 ст. 31.
Через два місяці було проведено повторну закупівлю тих же товарів але з мінімальними корективами вимог. Було визначено переможця Б, укладено договір і вже його виконано.
Через повторну закупівлю переможець А першого тендеру і звернувся до суду про визнання рішення про скасування перших торгів недійсним та про визнання недійсним рішення ТК щодо визначення переможця Б. Позов його було задоволено першою та апеляціною інстанцією.

2/08/18 11:26  Marlboro! > ЗамовниК2018    2/08/18 10:03Дерево
Залежить від підстав за якими визнано недійсним рішення. Див. ст.37 ЗУ "Про публічні закупівлі".

2/08/18 10:03  ЗамовниК2018   Дерево
Доброго дня! Прошу допомоги в наступному питанні!
Комунальне підприємство проводило публічну закупівлю товару. За торгами було визначено переможця, укладено з ним договір, який уже навіть повністю виконано і оплачено. Тепер інший учасник в судовому порядку (була вже і перша і апеляційна інстанція) визнав рішення ТК про визначення переможця торгів недійсним. Питання: що тепер робити з виконаним договором? чи вважається він недійсним автоматично? які можуть бути проблеми, якщо просто "забути" про вже виконаний договір?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100