RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Граничний вік перебування жінок у запасі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/08/18 08:54  RenxavОтправить письмо > ОК АКА Олюня    7/08/18 02:12Дерево
А як бути в моєму випадку? Я жінка (рядовий солдат) 71 р.н., в 2013 році знята з військового обліку. В цьому році відвідала військовий комісаріат та виявилось, що мені необхідно знову поновлятися. На теперішній час мені 47 років, чи правомірні дії військового комісаріату стосовно мене? Та якщо так то чим вони керуються?

7/08/18 02:12  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Renxav    6/08/18 22:17Дерево

7/08/18 02:04  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Renxav    6/08/18 22:17Дерево

6/08/18 22:17  RenxavОтправить письмо   Дерево
В Законі України Про військовий обов'язок і військову службу до 05.04.2018 року ч. 5 ст. 28 визначала, що військовозобов’язані-жінки, незалежно від присвоєних їм військових звань, зараховуються до запасу другого розряду. Граничний вік перебування їх у запасі встановлюється 50 років. Але на теперішній час ч. 5 ст. 28 виключено на підставі Закону № 2397-VIII від 05.04.2018. Чи означає це, що тепер законом не регулюється граничний вік перебування жінок у запасі? Підкажіть будь ласка якщо це не так, то який все таки граничний вік перебування жінок у запасі на теперішній час при особливому періоді, та який документ регулює це. Дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100