RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Перевірки держпраці. Правомірність

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

7/08/18 22:25  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Віктор-КЗПП    7/08/18 22:10Дерево
"2-й варіант - за гроші ([censored]) можу порадити." (с)
а почему за деньги? это не один раз обсуждалось в форуме Трудовые правоотношения совершенно бесплатно.

7/08/18 22:10  Віктор-КЗПП > Сергей18818    7/08/18 12:35Дерево
стаття 259 КЗпП якраз норма закону. В нормі КЗпП визначено, що Порядок здійснення державного контролю визначає КМУ. 295 постанова якраз визначила такий Порядок.
Моя порада, щоб не платити по 30 з гаком грн. за кожного неоформленого: подати в паперовій формі повідомлення в ДФС про прийом на роботу за день до початку інсп. відвідування, оформити трудові відносини на 1-2 неділі строковими трудовими договорами, ознайомити працівників з наказами про прийом на роботу (якщо у Вас ТОВ, ПП де є директор,уповноважена особа), завести трудові та внести записи згідно наказів.
2-й варіант - за гроші ([censored]) можу порадити. Це стосується ознайомлення працівника з певними документами до прийому на роботу та фактичного допуску на робоче місце. Можна вдати дурака і те саме всі напишуть в письмових поясненнях інспектору, а на день перевірки претендент на посаду мав пройти офіційно інструктажі і поїхати в мед. заклад.
Або вже пробував пройти і з певних причин не пройшов якийсь інструктаж, не пройшов перевірку кваліфікації (тест).
Може спрацювати, но не в усіх випадках.

7/08/18 12:35  Сергей18818   Дерево
Доброго дня. На підприємстві в даний час здійснюється інспекційне відвідування Держпраці. У звязку з цим, детатьно вивчав законодавство та судову практику, зокрема питання прихованих трудових відносин.
Виникло декілька запитань:
1) Якщо ситуація дійде до суду, чи можливо посилаючтись на ч.4 ст. 4 ЗУ "Про основні засади державного контролю у сфері господарської діяльності" визнавати проведення інспеційної перевірки незаконною? Адже в даній статті зазначено що виключно ЗАКОНАМИ встановлюється спосіб та форми здійснення державного нагляду(контролю), а також взагалі повноваження такого органу.
На даний час інспектори Держпраці керуються Постановою КМУ №295 "Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю...."
Однак Постанова КМУ це зовсім не закон
Судову практику де це питання досліджувалось я не знайшов
2) Як часто можуть здійснюватись інспекційні відвідування (позапланові заходи в розумінні Закону) ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100