RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як заповнити "Дані про статус" ГО?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/08/18 12:25  zavgarОтправить письмо > PretoR888    8/08/18 17:43Дерево
По-перше, у цій статті нічого такого немає:
Стаття 5. Гарантії права на свободу об'єднання
1. Ніхто не може бути примушений до вступу у будь-яке громадське об'єднання. Належність чи неналежність до громадського об'єднання не може бути підставою для обмеження прав і свобод особи або для надання їй органами державної влади, іншими державними органами, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування будь-яких пільг і переваг.
По-друге, я вже писав, що закон кілька разів застосовує слово "статус" до різних аспектів ГО: територіальних, вікових і професійних, і тільки зокрема щодо того, чи є ГО юрособою, чи ні.

8/08/18 17:43  PretoR888 > zavgar    8/08/18 16:32Дерево
В графе "дані про статус" в Вашем случае нужно написать "зі статусом юридичної особи" (ч. 1 ст. 5 Закона "Про ГО")

8/08/18 16:32  zavgarОтправить письмо > Ален_165    8/08/18 14:34Дерево
Та ні, звичайна ГО з фізособами-засновниками. Справа в тому, що слово "статус" у профільному законі застосовується кілька разів у прив’язці до різних статусів (за територіальністю, за віком учасників, за фактом реєстарції юрособи, за спрямованістю діяльності ГО). Який із цих статусів мав на увазі Мін’юст, затверджуючи Форму-1, незрозуміло.

8/08/18 14:34  Ален_165 > zavgar    7/08/18 15:52Дерево
Із запитанння не зрозуміло про яке саме ГО йде мова. Якщо це профспілкова організація профспілки, то відкрийте статтю 11 ЗУ "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності". Там все написано.

7/08/18 15:52  zavgarОтправить письмо   Дерево
Добрий день. При реєстрації новоствореної ГО щось потрібно писати в графі "Дані про статус**"? Бо я, керуючись зразками і роз’ясненнями, залишив поле порожнім, і держреєстратор визнала це недоліком і зупинила розгляд.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100