RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Визнання особи такою, що втратила права користування квартирою


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/08/18 10:23  НАБУ_В > jsme    8/08/18 19:49Дерево
Стаття 405. Право членів сім'ї власника житла на користування цим житлом
1. Члени сім'ї власника житла, які проживають разом з ним, мають право на користування цим житлом відповідно до закону.
На час подання позову член сім"ї проживає разом з власником та має право на користування житлом відповідно до закону.
Навіть коли раніше таке право користування було втрачене, на час подання позову член сім"ї проживає з власником за згодою останнього, тому він знов НАБУВ право на користування житлом.

8/08/18 19:49  jsme   Дерево
Є певне житло, в якому проживає власник та його члени сім’ї. Один з членів сім’ї впродовж останніх років вибував з житла на строк більше одного року (без поважних причин). Проте, після цього, за згодою власника повернувся до житла і продовжував проживати.
Через погіршення в подальшому відносин між власником та таким членом сім’ї, власник звернувся до суду із позовом до свого члена сім’ї з вимогою визнати його таким, що втратив право користування житлом, посилаючись на факт його попередньої відсутності більше одного року в такому житлі (ч. 2 ст. 405 ЦК України), та ігноруюючи при цьому обставину подальшого його повернення за своєю мовчазною згодою.
В частині відносин житлового найму в державному житловому фонді ВСУ висловився, що факт повернення до житла позбавляє можливості визнання особи такою, що втратила право користування (п. 10 пост. ВСУ від 12.04.1985 Про деякі питання, що виникли в практиці застосування судами Житлового кодексу України). Чи має хто досвід з подібної ситуації у відносинах приватного права на житло?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100