RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Поворотна фінансова допомога ОСББ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/08/18 10:01  Nomar   Дерево
Співвласники на загальних зборах ОСББ ухвалили рішення взяти „теплий кредит” на встановлення ІТП. Кредит не поширюється на розробку проектно-кошторисної документації (ПКД). Але голова правління ОСББ не вважав за потрібне поінформувати про це співвласників. І для оплати ПКД уклав сам із собою (як фізособа з керівником юрособи) договір на надання поворотно-фінансової допомоги (ПФД). На наступних (звітних) зборах також не поінформував мешканців будинку про укладений ним договір. Через кілька місяців відбулося переобрання голови правління ОСББ і лише тоді співвласники ОСББ дізналися, що ОСББ винне екс-керівнику чималеньку суму коштів.

Якою може бути правова оцінка дій екс-голови ОСББ?

P.S. Також виявилося, що у статуті об’єднання відсутня передбачена ст.10 ЗУ „Про ОСББ” і розділом III „Типового статуту ОСББ” норма про обов’язкове погодження із загальними зборами умов договорів, що укладаються на суму, яка перевищує передбачену статутом суму. Також відсутній протокол зборів правління, на якому приймалося рішення про залучення коштів за договором про надання ПФД.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100