RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розірвання договору дарування нерухомості чи визнання його не дійсним третьою особою


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/08/18 07:34  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > MarynaL    13/08/18 22:10Дерево
Для того, щоб вони проводились - подавайте необхідні клопотання, та\або оскаржуйте бездіяльність слідчого.

13/08/18 22:10  MarynaLОтправить письмо > Rossi    13/08/18 17:33Дерево
відкрито 2-а кримінальних провадження. слідчі дії не проводяться.Можливо порадите куди ще звернутися?

13/08/18 17:33  Rossi > MarynaL    13/08/18 15:51Дерево
Это если бы дарился сам дом целиком. В вашем же случае предметом дарения была доля в праве собственности, здесь согласия других сособственников не нужно.

ps. не забудьте заявить о подделке справки в полицию

13/08/18 15:51  MarynaLОтправить письмо > Marlboro!    13/08/18 11:01Дерево
Підкажіть будь ласка чи правильно я розумію ст.43 наказу МІНЮСТУ Про затвердження Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

ст.43. Правочини щодо розпорядження майном, що є спільною сумісною власністю, які подаються для нотаріального посвідчення, підписуються всіма співвласниками цього майна або уповноваженими ними особами.
Коли дарувальник відчужував своє майно обдарованому, нотаріус повинен отримати мою згоду як спільночасткового співвласника?
І перед вчиненням нотаріальної дії нотаріус повинна була подати запит до Міської РАди(правочин здійснювався в грудні 2017) - для отримання довідки про склад сім'ї, щоб переконатися що не порушуються права неповнолітніх/малолітніх?

13/08/18 11:01  Marlboro! > MarynaL    13/08/18 10:57Дерево
Ні, у мінюсту немає таких повноважень. Державну реєстрацію вони також скасувати не можуть, бо договір дійсний доки немає рішення суду про протилежне.

13/08/18 10:57  MarynaLОтправить письмо > Marlboro!    13/08/18 10:53Дерево
Як ви вважаєте чи можна через Антирейдерську комісія при МІНЮСТІ визнати договір не дійсним?

13/08/18 10:53  Marlboro! > MarynaL    13/08/18 10:43Дерево
Визнання договору недійсним за позовом іншого зі співвласників та/або представника дитини (якщо це різні особи).
Розривати його можуть тільки сторони.

13/08/18 10:43  MarynaLОтправить письмо   Дерево
Суть справи полягає у тому, що співвласник житлового будинку подарував свою частину будинку третій особі.
Частини виділеної у натурі не має, виділити не можливо -лише порядок користування житловим приміщенням.
Підробивши документи, а саме довідку про склад сім'ї (не вказавши що в будинку прописана і проживає малолітня дитина, для того щоб не брати дозволу у органів опіки), при цьому дарувальник так і не виписався з будинку.
Обдарований тепер погрожує вселенням невідомих осіб до будинку, щоб зробити неможливим проживання у цьому будинку.
Дарувальник і обдарований діють за попередньою змовою, але це довести по суті не можливо.
Які можливі виходи з цієї ситуації?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100