RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Завершення процедури Squeeze out


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/08/18 15:45  пат № > Shadi    27/08/18 09:45Дерево
Доброго дня!
При виконанні процедури сквіз чи можуть Особи, що діють спільно, до встановлення обмеження на здійснення операцій у системі депозитарного обліку з акціями товариства:
1. Укласти між собою договір купівлі/продажу акцій?
2. Відчужувати свої акції третім особам за умови, що сукупний ДКПА буде не менш, ніж 95%?
Дякую.

27/08/18 09:45  ShadiОтправить письмо > пат №    22/08/18 15:16Дерево
Практики з цього питання в мене поки немає, але думаю, що протягом строку виплати.

22/08/18 15:16  пат № > Shadi    14/08/18 13:37Дерево
Доброго дня!
1.По ч.10 ст.65-2:
Як Ви вважаєте до якого строку Товариство зобов’язане надавати акціонеру на його вимогу засвідчену товариством копію надісланої публічної безвідкличної вимоги, а також реквізити банківської установи, в якій відкрито рахунок умовного зберігання (ескроу), та реквізити такого рахунка?
Дякую.

14/08/18 14:00  classico > Shadi    14/08/18 13:37Дерево
Дякую!

14/08/18 13:37  ShadiОтправить письмо > classico    14/08/18 12:36Дерево
так, збирає акції одна особа, а вона потім буде робити - це вже інше питання. Тому і кажу, що у вас буде момент, коли хтось стане власником понад 50%

14/08/18 12:36  classico > Shadi    13/08/18 18:39Дерево
Стосовно договору про спільні дії - погоджуюся. За правовою природою він організаційний.
Якщо я Вас правильно зрозумів, у разі передбачення договором між 2 акціонерами, що діють спільно і один з них буде уповноваженою особою, то така уповноважена особа одноосібно набуде право власності на викуплені акції. Водночас, інший акціонер залишиться з попередньою кількістю акцій. І тільки після завершення сквізу, виконання вимог по ст. 62, акціонер (попередньо уповноважена особа) зможе продати іншому акції (у звичайному порядку) для вирівнювання їх 50/50.

13/08/18 18:39  ShadiОтправить письмо > classico    13/08/18 18:11Дерево
Договір про спільні дії не є правочином, щодо переходу прав власності на ЦП на вторинному ринку. Внесення до договору про спільні дії таких обов'язків я розцінюю як попередню домовленість, навіть не попередній договір, адже необхідно залучати ТЦБ.
Щодо другого варіанту - треба вивчати структуру власності...

13/08/18 18:11  classico > Shadi    13/08/18 17:11Дерево
Дякую за відповідь.
1. Однак, договором про спільні дії можна ж передбачити, що буде одна уповноважена особа, яка після отримання всіх акцій на свій рахунок повинна перевести такі акції в рівних частинах іншим акціонерам, таким чином, щоб кожен із 2-х акціонерів набув право власності на 50%.
2. Або одна уповноважена особа (такою особою володіють основні акціонери 50/50) набуде тільки для себе всі акції. І таким чином 2 акціонери набудуть враховуючи афілійованих осіб 50 % кожен.
Відтак, у цих випадках виконувати вимоги ст. 65 не потрібно.
Поправте, будь ласка, якщо не так.

13/08/18 17:11  ShadiОтправить письмо > classico    13/08/18 15:21Дерево
Перш за все - акціонери не укладають корпоративний договір, це договір про спільні дії.
2. В момент завершення сквізу хтось з акціонерів буде володіти понад 50%, тому виникне обов'язок по ст.65. Адже лише після сквізу вони зможуть розподілити акції 50/50
3. Контрольний пакет - більше 50%, якщо рівно 50% - не контрольний пакет.

13/08/18 15:21  classico   Дерево
Доброго дня!
Прошу надати міркування щодо такої ситуації.
1. 4 акціонери укладають корпоративний договір для набуття домінуючого контрольного пакета акцій.
2. 2 акціонери є основними, а інші 2 акціонери є афілійованими особами перших.
3. На сьогодні 2 основні акціонери з урахуванням афілійованих володіють по 49% ПрАТ.
4. Планується провести процедуру Squeeze out, після завершення якої, 2 акціонери з урахуванням афілійованих будуть володіти по 50% АТ.
Питання:
Чи потрібно після переведення викуплених акцій на рахунки акціонерів подавати 2 основними акціонерами повідомлення та розкривати інформацію про набуття контрольного пакета акцій кожним? А також чи потрібно дотримуватися процедури, визначеної у ст. 65 ЗУ "про АТ".
Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100