RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Алкотестер на підприємстві


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/08/18 19:16  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > vishnia1    16/08/18 10:07Дерево
никаких символов слитно со ссылкой, если хотите, чтобы она открывалась

16/08/18 10:43  Marlboro! > vishnia1    16/08/18 10:07Дерево
Законно, якщо впровадження тестерів супроводжувалось належним документуванням (посадові інструкції, правила внутрішнього трудового розпорядку, етс).

Що стосується тексту за посиланнями, то по-перше я ніде не побачив, що для користування тестером дійсно треба вдихати повітря яке раніше було видихнуте іншими особами. Для користування тестером треба повітря на нього видихати, а не вдихати з нього.
Не зрозуміло яким чином це буде створювати додаткові інфекційні ризики порівняно з, наприклад, перебуванням в одній кімнаті з інфікованою особою.

По-друге, там написано, що всі небажаючі дихати на конкретно цей тестер - можуть це зробити подихавши на інший окремий тестер. Тобто людина, яка побоюється за здоровя, має вибір. Хіба не так?

Що стосується посилання на інструкцію (перелік ознак спяніння), то в ній написано: 1. Ця Інструкція визначає процедуру проведення огляду водіїв транспортних засобів на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (далі – стан сп’яніння), та оформлення результатів такого огляду.

16/08/18 10:07  vishnia1Отправить письмо > vishnia1    16/08/18 10:03Дерево

16/08/18 10:03  vishnia1Отправить письмо   Дерево
*** УДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ ***

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100