RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Створення озера, ставка на приватній землі реальність чи міф?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/09/18 15:56  FlandorОтправить письмо > КИКА    22/08/18 11:52Дерево
Подякував

22/08/18 11:52  КИКАОтправить письмо > Flandor    21/08/18 12:24Дерево
Ви мене страшенно зацікавили.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Порядок створення штучної водойми (ставок)
Ще чула таку думку, що проектна організація замість "створення водойми" запропонувала "видобуток торфу" (чи розвідку видобутку?), але там було підприємство.

21/08/18 12:24  FlandorОтправить письмо   Дерево
Доброго дня, перечитав форум на подібні теми, але відповіді не знайшов, ситуація наступна:

У приватній власності фізичної особи є земельна ділянка з цільвим призначенням ОСГ (землі пасовища, ботисті торфяники) яка межує з невеликим рівчаком (канавою) проточної води, 70% участка заболочена (торфяник) покрита камишом та водою при опадах.
Іншого виходу як осушення вказаної ділянки та створення водойми власник водойми не бачить. Хто може підсказати яким чином в якій хронології, та в який спосіб в законному порядку створити водойму, озеро, ставок розміром 60*30= 1800 м.кв., можливо хтось мав такий досвід?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100