RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Створення озера, ставка на приватній землі реальність чи міф?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
1/07/21 15:37  Vika7771 > Flandor    13/11/18 13:33Дерево
Доброго дня! Цікавить питання щодо створення ставка на земля для ведення осг та можливість видобутку на ньому торфу. Яка зараз ситуація, чи немає ніяких перешкод?

15/11/18 11:52  FlandorОтправить письмо > phagocyte    13/11/18 14:57Дерево
Зелений туризм та ч.1 ст. 6 ЗУ "ОСГ" це зрозуміло, але коли людина починає працювати, вкладати кошти в проект появляються "Вовки" прокурори, екологія... які готові забрати усе, а підстав в чинному законодавстві більш ніж достатньо! А тому викопана водойма з інфраструктурою в розмірі 20 сотих на 2 га землі може стати об"єктом для полювання тим більше земля майже в межах міста обласного значення.
Як максимально зменьшити ризики при такій ідеї поряд із аморфним законом "про ОСГ", що все можна, цікавить конкретні кроки:
1. Щодо побудови невеличкого приміщення в якості Комори та Бані;
2. Щодо Водойми до 30 сотих з подальшим розгалуженням вихідного русла в садкові басейни розведення риби;

phagocyte, що Ви маєте на увазі: "цільове призначення землі не змінюється. Зміниться вид угідь для ставка (до 3 га). При цьому ставок може використовуватись як для виробництва с/г продукції (риба, ракоподібні), так і для зеленого туризму."

Юридично "Зміниться вид угідь" потрібно закріпляти?

15/11/18 11:42  роторОтправить письмо > Flandor    15/11/18 11:33Дерево

15/11/18 11:33  FlandorОтправить письмо > Flandor    15/11/18 11:31Дерево
Скоріше за все Стаття 254 ККУ

15/11/18 11:31  FlandorОтправить письмо > ротор    13/11/18 14:37Дерево
За якою точно статею в новині посилання відсутнє, однак аналізуючи ККУ прихожу до наступних статей:

Стаття 239-2. Незаконне заволодіння землями водного фонду в особливо великих розмірах
1. Незаконне заволодіння поверхневим (ґрунтовим) шаром земель водного фонду в особливо великих розмірах -
карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стаття 239-1. Незаконне заволодіння ґрунтовим покривом (поверхневим шаром) земель
1. Незаконне заволодіння ґрунтовим покривом (поверхневим шаром) земель, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи для довкілля, -
карається штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стаття 254. Безгосподарське використання земель
Безгосподарське використання земель, якщо це спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, виведення земель з сільськогосподарського обороту, змивання гумусного шару, порушення структури грунту, -
караються штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

13/11/18 14:57  phagocyteОтправить письмо > Flandor    13/11/18 13:42Дерево
Відповідно до ч.1 ст. 1 ЗУ "Про ОСГ"
" Особисте селянське господарство - це господарська діяльність, яка проводиться без створення юридичної особи фізичною особою індивідуально або особами, які перебувають у сімейних чи родинних відносинах і спільно проживають, з метою задоволення особистих потреб шляхом виробництва, переробки і споживання сільськогосподарської продукції, реалізації її надлишків та надання послуг з використанням майна особистого селянського господарства, у тому числі й у сфері сільського зеленого туризму."

Згідно з ч.1 ст. 6 закону
Стаття 6. Майно, яке використовується для ведення особистого селянського господарства
До майна, яке використовується для ведення особистого селянського господарства, належать земельні ділянки, жилі будинки, господарські будівлі та споруди, сільськогосподарська техніка, інвентар та обладнання, транспортні засоби, сільськогосподарські та свійські тварини і птиця, бджолосім'ї, багаторічні насадження, вироблена сільськогосподарська продукція, продукти її переробки та інше майно, набуте у власність членами господарства в установленому законодавством порядку.

Отже, цільове призначення землі не змінюється. Зміниться вид угідь для ставка (до 3 га). При цьому ставок може використовуватись як для виробництва с/г продукції (риба, ракоподібні), так і для зеленого туризму.

13/11/18 14:37  роторОтправить письмо > Flandor    13/11/18 13:42Дерево
За якою ж статтею КК його було притягнуто? ))

13/11/18 13:42  FlandorОтправить письмо > Flandor    13/11/18 13:33Дерево
виходячи із практики прокуратура штрафує людей за порушення цільового використання землі, чоловік отримав кримінальну відповідальність [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

13/11/18 13:33  FlandorОтправить письмо > Flandor    4/09/18 15:56Дерево
Щодо створення ставка дещо ясно, а що з призначенням землі в такому випадку:
Виділений участок землі із цільовим призначенням ОСГ, однак майже 100% участка це русло болота, чагарники...Є плани щодо побудови озерця, декількох домиків, баня, погреба та садівництва саду, винограду якщо получиться осушити участок. Питання: На яке цільове призначення необхідно переводити участок ОСГ для побудови бані (комплекс відпочинку, озера та проведення садівництва???
Вдячний за конретну відповідь наперед!

4/09/18 15:56  FlandorОтправить письмо > КИКА    22/08/18 11:52Дерево
Подякував

22/08/18 11:52  КИКА > Flandor    21/08/18 12:24Дерево
Ви мене страшенно зацікавили.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Порядок створення штучної водойми (ставок)
Ще чула таку думку, що проектна організація замість "створення водойми" запропонувала "видобуток торфу" (чи розвідку видобутку?), але там було підприємство.

21/08/18 12:24  FlandorОтправить письмо   Дерево
Доброго дня, перечитав форум на подібні теми, але відповіді не знайшов, ситуація наступна:

У приватній власності фізичної особи є земельна ділянка з цільвим призначенням ОСГ (землі пасовища, ботисті торфяники) яка межує з невеликим рівчаком (канавою) проточної води, 70% участка заболочена (торфяник) покрита камишом та водою при опадах.
Іншого виходу як осушення вказаної ділянки та створення водойми власник водойми не бачить. Хто може підсказати яким чином в якій хронології, та в який спосіб в законному порядку створити водойму, озеро, ставок розміром 60*30= 1800 м.кв., можливо хтось мав такий досвід?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100