RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

В який спосіб можливо отримати відшкодування?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/09/18 11:40  VictorОтправить письмо > цукемм    6/09/18 13:42Дерево
в судовому порядку можна спробувати. Питання буде в наявності достатніх доказів того, що будував син за свої кошти.

6/09/18 13:42  цукемм > Victor    31/08/18 15:38Дерево
Мати отримала право власності по загальній процедурі - по будівельній амністії. Перед цим сплатила штраф

31/08/18 15:38  VictorОтправить письмо > цукемм    30/08/18 11:25Дерево
1) очевидно ні, оскільки замоником виступив не володілець ділянки
Отже 376. Треба тільки розібратися як мати оформила право власності (якщо по 376-й, то син мав бути залучений до участі у справі як відповідач чи третя особа).

30/08/18 11:40  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > цукемм    30/08/18 11:25Дерево
Ну, щось приблизно таке. Треба дослідити всі правовідносини (виділення землі, дозвіл на будівництво, реєстрація створеної нерухомості, а з іншого боку - хто і як замовляв та фінансувал будівницство), тільки тоді можна зробити висновок, хто і на що має право.

30/08/18 11:25  цукемм > Евгений Осычнюк    29/08/18 16:44Дерево
Діяти по ст.1212 чи по ч.6 ст.376 ЦК залежить від:
1) чи законним було початок будівництва (чи були дозвільні документи)?
2) поведінки власника землі - мами , тобто її відношення до будівництва (чи була обізнана про фінансування саме сином цих робіт, чи приймала сама участь в фінансуванні будівництва ...)
Вірно ?

29/08/18 16:44  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > цукемм    29/08/18 16:40Дерево
Треба дивитись всі документи, тут можуть бути різні варіанти, наприклад, ст.1212 ЦКУ.

29/08/18 16:40  цукемм > цукемм    29/08/18 15:16Дерево
Чи підходить тут ч.6 ст.376ЦК ?

29/08/18 15:16  цукемм   Дерево
Ситуація наступна:
на земельній ділянці , що належала на праві приватної власності матері , її син почав будувати будинок. Він (син) був замовником всіх будівельних робіт , сплачував всі витрати пов'язані із будівництвом. Будинок був добудований , але не введений в експлуатацію. Син деякий час проживав в цьому будинку. Потім син виїхав за кордон де через рік він дізнався, що мати зареєструвала за собою право власності на будинок.

Запитання: чи може син претендувати на відшкодування (стягнення з матері) своїх витрат на будівництво будинку на землі, що належить його матері, і яка оформила на себе у власність цей будинок ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100