RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Роботодавець не звільняє

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

6/09/18 10:03  IgorK81 > Маринка11    1/09/18 11:52Дерево
а взагалі про що судитися хочете?

1/09/18 20:01  Marlboro! > Маринка11    1/09/18 19:21Дерево
Якщо з дати подачі заяви про звільнення пройшло більше трьох місяців, то я думаю, що існує неілюзорна вірогідність відмови в позові лише з цих мотивів.
Норма КЗПП в контексті цієї ситуації сформульована не дуже чітко. В статті 233 КЗПП (там, де про наказ і ТК) пишуть "в справах про звільнення" - і багато суддів (свого часу я моніторив практику) вважають, що там річ тільки про позови про поновлення.
У Вас позов буде не про поновлення, тому застосовується загальна норма (3 місяці з дня коли дізнались про порушення прав).

1/09/18 19:21  Маринка11 > Marlboro!    1/09/18 18:16Дерево
А який строк? Я чомусь вважаю, що строк починається в цій справі з моменту отримання наказу чи трудової, та якщо трудова чи наказ не вилаються чи не отримується працівником - строк не починається. Яка Ваша думка? По зп та невикористаної відпустик - без обмежень. Затримка видачі трудової триваюче порушення, проте спочатку треба визнати, що трудові відносини припинені. Нову заяву не хочу подавати, бо там була поважна причина і трудові відносини припинені в день отримання заяви про звільнення, докази отримання якої роботодавцем є в наявності. Яка Ваша думка?

1/09/18 18:16  Marlboro! > Маринка11    1/09/18 11:52Дерево
Подайте нову заяву про звільнення і в разі її незадоволення подавайте в суд примірно отак [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Строк буде рахуватись з моменту незадоволення заяви про звільнення

1/09/18 13:28  wenkОтправить письмо > Маринка11    1/09/18 11:52Дерево
в тримісячний строк з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права

1/09/18 11:52  Маринка11   Дерево
Доброго дня, в ситуації коли роботодавець не звільняє працівника з роботи, не видає наказ, трудову, які строки звернення до суду? Чи строки почнуться з дня отримання наказу чи трудової? А по не виплаченим коштам при звільненні, коли в даномк випадку подавати до суду? Всі звернення подані до роботодавця - реакція відсутня, працівник на роботу вже не ходить.Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100