RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Правильне пояснення працівника для уникнення догани

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/09/18 16:42  IgorK81 > Младенец    4/09/18 12:09Дерево
Для сумісника єдиний негатив від догани то відсутність премії в тому місяці, коли вона була оголошена, і то в частині оплати праці сумісника. Для майбутнього (можливого) звільнення з роботи сумісника догана особливої ролі не відграє, оскільки його й так роботодавець в будь-який час може звільнити.

4/09/18 12:22  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Младенец    4/09/18 12:09Дерево
Так, лише як суміснику. Ніякої маячні, сумісник - такій же працівник, як за основним місцем.

4/09/18 12:20  МладенецОтправить письмо > Младенец    4/09/18 12:09Дерево
у формулюванні ввідної інформації я НЕ помилився, все так і оформлено.

4/09/18 12:09  МладенецОтправить письмо   Дерево
Ввідна інформація: працівник оформлений в бюджетній установі одночасно за основним місцем роботи і як сумісник.
За основним місцем роботи йому належить працювати з 9 до 17 год., а далі з 17 до 21- за сумісництвом.
Через сімейні обставини з роботи пішла в 17, тобто сумісництво не відбула. Не було на кого залишити дітей.
Однак, керівник закладу хоче скористатись цим та дати догану.
Колеги, які поради безкровного виходу із ситуації?
Я розумію, що за основним місцем роботи - з таким оформленням проблеми немає. Тоді догану можна дати лише як суміснику?))
Я розумію, що маячня. Однак))

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100