RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відзив в окремому провадженні


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/10/21 20:23  Konstantin_DОтправить письмо > Marlboro!    5/09/18 15:41Дерево
З цим окремими провадженням взагалі не зовсім зрозуміло.
Наприклад, у позовному ясно: якщо загальне провадження, то є підготовче (60+30 днів), якщо спрощене - немає підготовчого. Яке саме (загальне або спрощене) визначається в ухвалі про відкриття провадження.

А як стосовно окремого?
Одні судді відкривають провадження і призначають справу до розгляду, інші - призначають підготовче.

5/09/18 15:52  Mytsavka96Отправить письмо > Marlboro!    5/09/18 15:41Дерево
Дуже дякую!

5/09/18 15:41  Marlboro! > Mytsavka96    5/09/18 15:33Дерево
Сам по собі факт подачі відзиву в окремому провадженні порушенням не є. Так само як факт прийняття його судом. В будь-якому разі не таким порушенням, з яким пов'язується незаконність рішення.

Що стосується спору про право, то подача відзиву, так само як заперечення проти заяви зацікавленою особою зовсім не обовязково буде вказувати на наявність спору. Це залежить від обставин справи і конкретного змісту відзиву.

5/09/18 15:33  Mytsavka96Отправить письмо   Дерево
Доброго дня!
Допоможіть будь ласка. Одним із обґрунтувань апеляційної скарги є те, що було допущено порушення норм процесуального права, що полягають у наданні відзиву заінтересованої особи на заяву заявника, в якому були викладені заперечення проти заяви. Чи може таке вважатися як розгляд та вирішення справи з порушенням процесуального закону, оскільки відповідно до статті 293 ЦПК України, окреме провадження — це вид непозовного провадження. Відповідно до статтей 174 та 178 ЦПК України, відзив це заява по суті справи у позовному провадженні, в якій викладаються заперечення проти позову. Одночасно, учасники справи в окремому провадження не позбавлені права реалізувати права, що передбачені статтею 43 ЦПК України, зокрема надати пояснення, заперечення і т.д.
Крім цього, статтею 294 ЦПК України вказано, що суд розглядає справи з додержанням загальних правил ... за винятком ... змагальності.
Отже, я правильно розумію, що якщо подається відзив в якому викладаються заперечення або подається заперечення в порядку ст.43 ЦПК, то відтак слід вважати, що вбачається спір про право, чи ні?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100