RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/09/18 18:12  Marlboro! > Gmigylik    7/09/18 17:18Дерево
Постійний користувач може звертатися з позовом, проте позовними вимогами має бути витребування землі (віндикація), а не усунення перешкод.

Усунення перешкод - це спосіб захисту який застосовується коли земля не вибувала із володіння власника/користувача (його не позбавляли титулу), проте інша особа чинить перешкоди в реалізації ним прав стосовно майна.

7/09/18 17:18  GmigylikОтправить письмо   Дерево
Ситуація наступна є земельна ділянка площею 3,5 га, яка надана в 1988 року у постійне користування юр особі, але в 2015 році частину зем ділянки передано у власність фіз особі, при цьому не скасовано право постійного користування та не вилучалася спірна частина земельної ділянки. Хочу подати від імені юр особи позов про усунення перешкод в користуванні зем ділянкою та скасування рішення про державну реєстрацію на спірну ділянку. Чи може користувач земельної ділянки звертатися із таким позовом? Чи можливо дві різні вимоги об"єднувати в одному позові чи краще подавати два різні позови?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100